Вчені: Дієти не забезпечують постійну втрату ваги

Кожен коли-небудь стикався з дієтами, які не працюють. У новому дослідженні фахівці перевіряли більше двох років дві абсолютно різні дієти з низьким вмістом жирів і вуглеводів.

Проаналізувавши десятки робіт, проведених за останні кілька років, вчені відстежили дію двох дієт на організм і їх калорійність. Цифри показали, що між ними навряд чи є різниця, і майже завжди людина, що використовує такі методи схуднення, повертається до своєї попередньої ваги.
Як у дієті з низьким вмістом жирів, так і в низькому вмісті вуглеводів, повне виключення даних компонентів призводить лише до тимчасового схудненню. А для тих, хто намагається знайте різницю між дієтами, можна сказати з упевненістю, що її немає.

«Знежирені і низьковуглеводні дієти призводять до різкої втрати ваги, яка зупиняється приблизно через шість місяців, а потім вона може збільшуватися. Ми намагалися простежити, чому так відбувається?» – розповіли фахівці.

Дослідники кажуть, там для цього багато факторів.
По-перше, у нас є комплекс фізіологічних механізмів, які запобігають різкій втраті ваги. Наш організм бореться, щоб використовувати їжу, як каталізатор. Дане дослідження показує, що марно порівнювати різні види дієт. Визначальним чинником є сама людина.

«Ми маємо збільшити наші зусилля, щоб зрозуміти індивідуальні відмінності між пацієнтами, на яких впливає підтримання дієти, – говорять вчені. – Адже, як і у будь якої хронічної хвороби, успішне лікування ожиріння потрібно проводити протягом усього життя. Ми повинні краще розібратися, як допомогти родинам і суспільству в цілому підтримувати здоровий спосіб життя».

Вчені впевнені, що ніякі дієти не можуть на довгий період позбавити від зайвої ваги.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh