Авторські статтіНовини

Вчені: Дієти не забезпечують постійну втрату ваги

Кожен коли-небудь стикався з дієтами, які не працюють. У новому дослідженні фахівці перевіряли більше двох років дві абсолютно різні дієти з низьким вмістом жирів і вуглеводів.

Проаналізувавши десятки робіт, проведених за останні кілька років, вчені відстежили дію двох дієт на організм і їх калорійність. Цифри показали, що між ними навряд чи є різниця, і майже завжди людина, що використовує такі методи схуднення, повертається до своєї попередньої ваги.
Як у дієті з низьким вмістом жирів, так і в низькому вмісті вуглеводів, повне виключення даних компонентів призводить лише до тимчасового схудненню. А для тих, хто намагається знайте різницю між дієтами, можна сказати з упевненістю, що її немає.

«Знежирені і низьковуглеводні дієти призводять до різкої втрати ваги, яка зупиняється приблизно через шість місяців, а потім вона може збільшуватися. Ми намагалися простежити, чому так відбувається?» – розповіли фахівці.

Дослідники кажуть, там для цього багато факторів.
По-перше, у нас є комплекс фізіологічних механізмів, які запобігають різкій втраті ваги. Наш організм бореться, щоб використовувати їжу, як каталізатор. Дане дослідження показує, що марно порівнювати різні види дієт. Визначальним чинником є сама людина.

«Ми маємо збільшити наші зусилля, щоб зрозуміти індивідуальні відмінності між пацієнтами, на яких впливає підтримання дієти, – говорять вчені. – Адже, як і у будь якої хронічної хвороби, успішне лікування ожиріння потрібно проводити протягом усього життя. Ми повинні краще розібратися, як допомогти родинам і суспільству в цілому підтримувати здоровий спосіб життя».

Вчені впевнені, що ніякі дієти не можуть на довгий період позбавити від зайвої ваги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.