Авторські статтіНовини

Вчені: Дихальні вправи допомагають в роботі вчителя

Вчені з Вірджинського університету (США) провели дослідницьку роботу, в ході якої встановили, що дихальні вправи допомагають в роботі вчителя. Дані цього аналізу можна знайте на порталі educationworld.com.

У дослідженні брали участь 224 педагогів, які працюють у 36 початкових школах Нью-Йорка. Їм протягом шести годин розповідали про засади дихальної гімнастики, методи зняття стресу і контролю своїх емоцій. Наприклад, зміна пози може допомогти розслабитися і зняти нервову напругу.
У результаті з’ясувалося, що педагоги, які виконують дихальні вправи, не тільки працюють з великим стимулом, на їх уроках діти не мають проблем з поведінкою і показують більш високий рівень оцінок і засвоєння навчального матеріалу. Це пояснюється тим, що вчитель, здатний взяти себе в руки може створити спокійну атмосферу в класі і проконтролювати школярів.
Вчені зробили висновок: дихальна гімнастика допомагає педагогам заспокоїтися, опанувати себе, налаштуватися і знайти підхід до учнів, встановити з ними контакт в психологічному плані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України