Вчені: Дихальні вправи допомагають в роботі вчителя

Вчені з Вірджинського університету (США) провели дослідницьку роботу, в ході якої встановили, що дихальні вправи допомагають в роботі вчителя. Дані цього аналізу можна знайте на порталі educationworld.com.

У дослідженні брали участь 224 педагогів, які працюють у 36 початкових школах Нью-Йорка. Їм протягом шести годин розповідали про засади дихальної гімнастики, методи зняття стресу і контролю своїх емоцій. Наприклад, зміна пози може допомогти розслабитися і зняти нервову напругу.
У результаті з’ясувалося, що педагоги, які виконують дихальні вправи, не тільки працюють з великим стимулом, на їх уроках діти не мають проблем з поведінкою і показують більш високий рівень оцінок і засвоєння навчального матеріалу. Це пояснюється тим, що вчитель, здатний взяти себе в руки може створити спокійну атмосферу в класі і проконтролювати школярів.
Вчені зробили висновок: дихальна гімнастика допомагає педагогам заспокоїтися, опанувати себе, налаштуватися і знайти підхід до учнів, встановити з ними контакт в психологічному плані.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh