Чорні діри можуть бути двосторонніми і мати виходи

Чорні діри можуть бути двосторонніми і мати виходи. Про це повідомили вчені з Університету Каліфорнії та Інституту астрофізики в Західній Вірджинії.

Фахівці відзначають, що кількість відомостей про чорні діри не перевищує дані про темну матерію. Зважаючи на те, що діри не підвладні законам фізики, їх украй складно вивчати. Вченим вдалося визначити, що в середині чорної діри є величезна кількість енергії і матерії, однак їх точні обсяги неможливо вирахувати.

Дослідник Гонсало Олмо розповів, що чорні діри можуть також мати так звані «виходи». Із-за великої кількості енергії і матерії, які знаходяться в центрі утворень, викривлення простору повинно мати точку, в яку потрапляє все, що поглинула діра.

Також про наявність виходу в чорній дірі свідчать нові дослідження гравітації. В ході дослідів за допомогою комп’ютерної моделі вдалося визначити, що матерія при сильному тяжінні повинна завжди мати точку спрямування. В іншому випадку, принцип гравітації, відомий науці, не буде діяти. Незважаючи на здогадки, з точністю сказати, що саме відбувається всередині космічного об’єкта, практично неможливо.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh