Авторські статтіНовини

Чоловіків і жінок однаково тягне до дорослих сексуальних партнерів

Фахівці з Академії Або (Турку, Фінляндія) спростували міф про те, що вікові уподобання при виборі сексуальних партнерів у чоловіків і жінок суттєво відрізняються. Як повідомляє науковий портал Phys.org останні дослідження продемонстрували, що сильна стать також часто тяжіє до більш зрілих і досвідченних партнерок.

Лише нещодавно в науковому середовищі існувала думка про те, що навіть літні чоловіки віддають перевагу молодим дівчатам. Тепер же група фінських експертів на чолі з професором Яном Анфолком спростувала цю теорію. Вченим вдалося довести, що в більшості випадків сексуальні контакти відбуваються між партнерами приблизно одного віку. Також у дослідженні були приклади, коли у респондентів спостерігалася тяга до більш молодих або навпаки – зрілих чоловіків чи жінок. Однак, як стверджують вчені, це ніяк не залежить від статі.

Не знайшли дослідники і прямого зв’язку вікових переваг в сексі і сексуальній орієнтації респондентів. При цьому варто відзначити, що винятком є гомосексуальні чоловіки, які трохи частіше, ніж бісексуали або гетеросексуали воліють партнерів молодших від себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України