Політика

Блогер: те, що Відбувається в Авдіївці – це початок визволення Донбасу

Блогер: Происходящее в Авдеевке - это начало освобождения Донбасса

Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що реальних планів російських генералів, які їм озвучив Путін, ми знати не можемо, але певні висновки методом дедукції зробити нам по силам.

За словами Павла Правого, не дуже віриться в ту версію, що Путін дав команду рознести Авдіївський коксохім, щоб зупинити металургійне виробництво в Маріуполі і завдати нищівного удару по економіці України. «По-перше, кокс можна купувати за кордоном. По-друге, росіяни не гамселили б тупо по житловому сектору міста, перетворюючи навіть місцевих «ватників» на ворога. А зараз над Донеччиною лунає «сарафанне радіо» про те, що «росіяни обстрілюють Авдіївку, Макіївки, Донецька», – написав блогер.

Також блогер підкреслює, що малоймовірна версія про те, що Путін намагається переконати Захід, що «Мінськ» порушують обидві сторони і треба шукати нові компроміси. «Позавчора місія США при ОБСЄ за офіційною заявою поклала відповідальність за обстріл Авдіївки на Москву. Не на Захарченко, а конкретно на Путіна, тому немає сенсу шукати новий формат», – вважає Павло Правий.

За його словами, найбільше шансів на реальність має той варіант, що Путін «зливає» «ЛНР» і «ДНР», а нинішнє загострення – зручний привід аби дати українцям законну можливість піти вперед і закопати «Новоросію». «Це може бути. Звернемо увагу, що з Донецька вже побігли не тільки родини «керівніцтва ДНР», але й саме «керівництво». І з Докучаєвська теж, вони щось знають. Може, очищення Донбасу не буде справою найближчих днів, але найближчих місяців – цілком можливо», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України