Авторські статтіТехно

Американські фізіологи з штату Північної Кароліни вирішили створити «фоторобот» Бога

Американські фізіологи з штату Північної Кароліни вирішили створити «фоторобот» Бога, опитавши понад 500 представників християнства. Причому всі 511 американців різних національностей, рас, переваг і політичної точки зору.

Вчені cтворили методом зворотної кореляції 300 зображень, які були продемонстровані учасникам. Фото складалося з картинки звичайного середнього американця, отримане завдяки з’єднанню до п’ятдесяти фотографій різних представників американського суспільства і накладені різні перешкоди. Отриманий кадр зовсім відрізнявся від звичного образу Бога для людей, зовсім не схожий на фігури з картин епохи Ренесансу.

Фахівці з Америки ще в 2015-му році прийшли до висновку, що вплив Всевишнього дуже великbq. Лише згадка про Нього здатнf змусити людину зробити дуже ризиковані вчинки. Це доводити, що віруючий може в себе ще більше повірити і «допомога» Бога надає йому сил.

Вчені з’ясували, що вибираючи більш підходящий для себе образ Бога, людина брала схожого на себе. Також при виборі фото враховувалася політична налаштованість. Якщо ліберали вибирали більш молодих представників, з ніжними, схожими з жіночими рисами. То консерватори сходилися в думці, що Бог сильний і могутній, і не такий уже й молодий. Афроамериканці вибирали з міркувань, що Він був схожий на них, був темношкірим. У той час як більшість опитуваних вибирали все ж Бога білошкірим.

В інтернеті, коли виклали фото «американського» Бога, користувачі знайшли схожості з мільярдером, власником компанії Tesla Ілоном Маском. Той поки ніяк не прокоментував.

Після проведених досліджень, психологи прийшли до висновку, що кожен по-різному уявляє собі Всевишнього. І чим далі еволюція суспільства, тим кардинально змінюється погляди і думки людей на здавалося б вже усталені теми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.