Крим – російський: це не сказав Трамп, це сказали в Москві, – журналіст

Сьогодні одне з головних питань, яке хвилює українців, чи міг Дональд Трамп насправді сказати, що Крим російський і це все після того, що Україна пережила. Про це у своєму блозі пише український журналіст Юрій Луканов. За його словами, незважаючи на те, що це чистої води фейк, не варто відкидати ту думку, що для Трампа таке зморозити – звичайна справа.

На думку журналіста, Трамп багато говорить такого, чого не слід було б говорити політичному лідеру призеру, але одна справа припущення, зовсім інші речі – докази. Коли Трамп пише у себе в твіттері, то це очевидно і не підлягає сумніву. А коли якась нісенітниця від нібито нього подається з посиланням на анонімне джерело, то треба сто раз задуматися, а не фейк це. Жодного слова в докази такого висловлювання Трампа немає. Але обговорюють, як ніби він дійсно таке сказав. Де-факто обговорюють чутки і плітки.

Юрій Луканов відзначає, що США часів Трампа є нашим надійним і найбільш послідовним у своїх діях союзником. Вони багато для нас зробили і займають жорстку позицію в питанні тиску на Росію. Тому не варто вестися на інформаційні вкидання і вірити анонімним джерелам, потрібно вірити тільки незаперечними фактами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh