Здоров'я

Вчені: Аутизм може передаватися у спадок

Щоб підтвердити свої висновку експерти проаналізували дані про стан здоров’я більше двох мільйонів чоловік з п’яти країн

Деякий час тому вчені заявили, що аутизм може передаватися у спадок. Експерти проаналізували інформацію про стан здоров’я двох мільйонів чоловік з п’яти країн. У 22 тисяч з усіх вивчених людей виявили розлади, пов’язані з аутистичним спектром. До цього вважалося, що аутизм розвивається тільки під впливом негативних екологічних факторів. Однак дослідження, яке тривало 13 років, показало, що в більшій мірі на захворювання впливає генетична схильність.

Фахівці стежили за здоров ям двох мільйонів людей, поки вони не досягли 16 років. В результаті у 22 тисяч осіб зафіксували аутизм. Вчені кажуть, що на розвиток хвороби впливає навколишнє середовище, також і генетичні фактори відіграють не малу роль, що дає можливість вважати, що аутизм передається у спадок. Експерти кажуть, що це не остання робота, в майбутньому будуть проводитись додаткові дослідження, щоб визначити точні причини недуги і визначити гені, які відповідають за появу аутизму.

Прочитайте про 10 засекречених місць, куди доступ закритий навіть тим, у кого є золота карта

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України