Вчені: Аутизм може передаватися у спадок

Щоб підтвердити свої висновку експерти проаналізували дані про стан здоров’я більше двох мільйонів чоловік з п’яти країн

Деякий час тому вчені заявили, що аутизм може передаватися у спадок. Експерти проаналізували інформацію про стан здоров’я двох мільйонів чоловік з п’яти країн. У 22 тисяч з усіх вивчених людей виявили розлади, пов’язані з аутистичним спектром. До цього вважалося, що аутизм розвивається тільки під впливом негативних екологічних факторів. Однак дослідження, яке тривало 13 років, показало, що в більшій мірі на захворювання впливає генетична схильність.

Фахівці стежили за здоров ям двох мільйонів людей, поки вони не досягли 16 років. В результаті у 22 тисяч осіб зафіксували аутизм. Вчені кажуть, що на розвиток хвороби впливає навколишнє середовище, також і генетичні фактори відіграють не малу роль, що дає можливість вважати, що аутизм передається у спадок. Експерти кажуть, що це не остання робота, в майбутньому будуть проводитись додаткові дослідження, щоб визначити точні причини недуги і визначити гені, які відповідають за появу аутизму.

Прочитайте про 10 засекречених місць, куди доступ закритий навіть тим, у кого є золота карта

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh