Аскариди мутують для виживання

Американські вчені проаналізували штами аскаридів і прийшли до висновку, що вони мутують для виживання. Дослідники опублікували свої результати в журналі PLoS Genetics у четвер, 28 липня 2016 року.

Роботою займалися співробітники Технологічного інституту Джорджії, а фінансував Національний інститут охорони здоров’я та медичного фонду Еллісона. В лабораторії черв’яки піддалися мутації, яка дала їм пріоритети для виживання дорослих особин і створення вдалого потомства. Дослідники спостерігали за змінами в поведінці і мутації LSJ2 протягом 50 років.

Дослідники підтвердили зв’язок у LSJ2, штамів з C. Потім шляхом дублювання перемістили мутацію в інший штамм, який підсилює ефект в дуже високій мірі. Мутація штаму LSJ2 склала невеликий розподіл ДНК. В результаті змінюється приблизно 3000 амінокислот. Але це викликало величезні зміни в поведінці, які підвищили тривалість життя і сповільнили відтворення.

Нове відкриття також мало тангенціальний зв’язок з генетикою людини. Аскариди розділяють з нами ген NURF-1, на якому відбулася мутація. І пов’язаний з ним людський білок бере участь у роботі репродуктивної системи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh