Авторські статтіТехно

Аскариди мутують для виживання

Американські вчені проаналізували штами аскаридів і прийшли до висновку, що вони мутують для виживання. Дослідники опублікували свої результати в журналі PLoS Genetics у четвер, 28 липня 2016 року.

Роботою займалися співробітники Технологічного інституту Джорджії, а фінансував Національний інститут охорони здоров’я та медичного фонду Еллісона. В лабораторії черв’яки піддалися мутації, яка дала їм пріоритети для виживання дорослих особин і створення вдалого потомства. Дослідники спостерігали за змінами в поведінці і мутації LSJ2 протягом 50 років.

Дослідники підтвердили зв’язок у LSJ2, штамів з C. Потім шляхом дублювання перемістили мутацію в інший штамм, який підсилює ефект в дуже високій мірі. Мутація штаму LSJ2 склала невеликий розподіл ДНК. В результаті змінюється приблизно 3000 амінокислот. Але це викликало величезні зміни в поведінці, які підвищили тривалість життя і сповільнили відтворення.

Нове відкриття також мало тангенціальний зв’язок з генетикою людини. Аскариди розділяють з нами ген NURF-1, на якому відбулася мутація. І пов’язаний з ним людський білок бере участь у роботі репродуктивної системи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.