Вчені: Антитіла і надалі ефективні в лікуванні ВІЛ

За останні роки вченим вдалося досягти значних результатів у боротьбі проти ВІЛ. Розробки методів лікування вже виходять на фінальну стадію, але на даному етапі препарат викликає ускладнення і його слід приймати протягом всього життя.

Вчені з Рокфеллерівського інституту заявляють, що вони стали на крок ближче у вивченні ВІЛ та витворили вже терапію для придушення антитіл хвороби. Їм вдалося виявити 3BNC117, яке ефективно затримують сам вірус. Антитіла були виділені в лабораторії Nussenzweig кілька років тому слідчим оцінки Иоханнесом Шайд. Вони були клоновані з клітин ВІЛ-інфікованих пацієнтів, чиї імунні системи знаходилися в хорошому стані боротьби з ВІЛ. Вірус в першу чергу вражає CD4 Т-клітин, які є частиною імунної системи, допомагає захистити організм від інфекції. 3BNC117 зупиняє кілька штамів ВІЛ від проникнення цих клітин.

Антиретровірусні препарати пригнічують ВІЛ, запобігаючи його реплікацію, але вірус залишається у стані латентного в організмі, переважно у водоймах в клітини CD4. Якщо пацієнт перестає приймати антиретровірусні препарати, вірус виділяється з нього і перестає впливати на організм. Фахівці сподіваються, що їх розробка буде мати місце в майбутньому і допоможе знайті ліки проти ВІЛ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh