ЄС|NATO

Вбивство російського журналіста Андрія Стеніна могли організувати спецслужби Кремля

   Вбивство російського журналіста Андрія Стеніна могли організувати спецслужби Кремля. У тому, що вбивство російського журналіста організовано за прямим наказом путіна, у мене немає ніяких сумнівів.
Ще місяць тому, відразу після появи інформації про зникнення журналіста, ми заявили про те, що до цього може бути причетне ФСБ. Попереднє вкидання російськими ЗМІ, інформації про те, що Стенін нібито затриманий СБУ, був спробою «підготувати грунт».
На жаль, Андрій Стенін, був обраний черговою жертвою путінського режиму, для використання його смерті у брехливій рашистській пропаганді. Сьогоднішня заява СК РФ яскраве тому підтвердження. Вони чітко обрали час для так званого «оприлюднення сенсації». У той час, як в Україні здійснюється масштабна агресія ЗС РФ і від рук російських військових масово гинуть мирні люди, Кремль намагається відвернути увагу світової спільноти звісткою про загибель російського журналіста, нібито від обстрілу силами АТО. Сама «історія» смерті журналіста, подана російською стороною, виглядає як відверта брехня і викликає масу питань. Вся ця інформаційна маячня, не залишає сумнівів, що це спланована провокаційна акція.
Ми не обстрілюємо мирні колони і навіть говорити про це немає сенсу. Більш того, я не виключаю, що Стенін міг побут вбити абсолютно в іншому місці, а його труп був переданий до Москви для здійснення з ним «потрібних» маніпуляцій. Якщо подивитися на те як розвивалася ситуація навколо Стеніна, можна прорахувати руку спецслужб, це очевидно. Все інше – технології ФСБ. Путіна немає моральних гальм. Заради здійснення своїх імперських амбіцій він не зупиниться ні перед чим. Для нього життя людини – порожнеча. Руками терористів і агентів ФСБ, Путін готовий і далі вбивати не тільки українців, а й власних громадян, в тому числі і журналістів. Для нього головне – досягнення міфічної мети про побудову «рашістского світу» на просторах колишнього СРСР, включаючи країни Балтії.

Зорян ШКІРЯК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh