Новини з Австрії

Вбивство у Відні – жертва застрелена в голову в день свого 47-річчя

Підозрюваний у вбивстві 47-річного чоловіка у Відні-Деблинг в понеділо, з’явився в поліцейську дільницю у вівторок рано вранці і заявив, що він і є тим, кого вони шукають. 46-річний австрійський громадянин був заарештований, а його пістолет конфіскований.

Як відомо, жертва і 31-річна жінка сиділи в понеділок о 21:30 на лавці у дворі будинку на вулиці Хамеуштрассе в Нойштіфті. Підозрюваний підійшов до них і, зі словами «не рухайся» вистрілив чоловіка з пістолета в голову. Чоловік помер на місці. Сама жінка не постраждала, але відчула шок. Після злочину 46-річний спокійно пішов і пізніше втік на машині. Пішла великомасштабна поліцейська операція. За допомогою вертольотів і співробітників з Веги і Кобри був проведений пошук стрілка. Спецназ поліції вночі обшукав і квартири багатоквартирного будинку, а після півночі розшукових заходів були поширені на всю територію Відня.

У 5.10 годин у вівторок 46-річний чоловік сам прийшов у відділення на Кроттенбахштрассе. Коли стало ясно, що він і є підозрюваний, поліцейські закрили його в приміщенні і стали чекати підрозділ Вега, фахівці якого і затримали чоловіка. «У нього був пістолет — швидше за все, знаряддя вбивства — і боєприпаси до неї», — сказав Ейденбергер.

Підозрюваний був оглянутий на наявність слідів пострілу у вівторок вранці. Точні обставини досі незрозумілі. Допити його і свідків тривають другу добу.

За словами прес-секретаря, всі троє учасників події були зареєстровані в різних квартирах в одному домі і «ймовірно, були знайомі». Відносини між ними все ще були неясні у вівторок. Жертва, Андреас У., був фотографом-аматором і в момент вбивства отримував вітання з приводу свого 47-річчя від, можливо своєї фотомоделі, Ганни Б. (31) російського походження. Підозрюваний Алоїс Х. вже півроку був безробітним. Сусіди повідомили і можливий мотив — жертва, пристрасний фотограф, неодноразово фотографував блондинку. Обидва іноді проводжали дівчину до поїзда. Слідчі тепер уточнюють версію про ревнощі.

За матеріалами:www.oe24.at
Фото:www.oe24.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України