Новини з Австрії

Вбивство у Відні – жертва застрелена в голову в день свого 47-річчя

Підозрюваний у вбивстві 47-річного чоловіка у Відні-Деблинг в понеділо, з’явився в поліцейську дільницю у вівторок рано вранці і заявив, що він і є тим, кого вони шукають. 46-річний австрійський громадянин був заарештований, а його пістолет конфіскований.

Як відомо, жертва і 31-річна жінка сиділи в понеділок о 21:30 на лавці у дворі будинку на вулиці Хамеуштрассе в Нойштіфті. Підозрюваний підійшов до них і, зі словами «не рухайся» вистрілив чоловіка з пістолета в голову. Чоловік помер на місці. Сама жінка не постраждала, але відчула шок. Після злочину 46-річний спокійно пішов і пізніше втік на машині. Пішла великомасштабна поліцейська операція. За допомогою вертольотів і співробітників з Веги і Кобри був проведений пошук стрілка. Спецназ поліції вночі обшукав і квартири багатоквартирного будинку, а після півночі розшукових заходів були поширені на всю територію Відня.

У 5.10 годин у вівторок 46-річний чоловік сам прийшов у відділення на Кроттенбахштрассе. Коли стало ясно, що він і є підозрюваний, поліцейські закрили його в приміщенні і стали чекати підрозділ Вега, фахівці якого і затримали чоловіка. «У нього був пістолет — швидше за все, знаряддя вбивства — і боєприпаси до неї», — сказав Ейденбергер.

Підозрюваний був оглянутий на наявність слідів пострілу у вівторок вранці. Точні обставини досі незрозумілі. Допити його і свідків тривають другу добу.

За словами прес-секретаря, всі троє учасників події були зареєстровані в різних квартирах в одному домі і «ймовірно, були знайомі». Відносини між ними все ще були неясні у вівторок. Жертва, Андреас У., був фотографом-аматором і в момент вбивства отримував вітання з приводу свого 47-річчя від, можливо своєї фотомоделі, Ганни Б. (31) російського походження. Підозрюваний Алоїс Х. вже півроку був безробітним. Сусіди повідомили і можливий мотив — жертва, пристрасний фотограф, неодноразово фотографував блондинку. Обидва іноді проводжали дівчину до поїзда. Слідчі тепер уточнюють версію про ревнощі.

За матеріалами:www.oe24.at
Фото:www.oe24.at

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh