Фінансова поліція в Австрії виявила незаконний арабський готель

Анонімне повідомлення викликало фінансову поліцію і податкову інспекцію в рейд на ферму в Понгау (Зальцбург)

Замість нібито тихого сільського готелю з кількома гостьовими місцями, великою кухнею і загорожою для оленів, згідно онлайн платформі бронювання чиновники виявили серйозний нелегальний туристичний бізнес. Інспекція виявила незаконну оренду восьми кімнат і квартир на 30 місць, ресторан і їдальню на 25 місць без ліцензії, незаконне розведення оленів, включаючи їх забій.

Цільовою групою компанії були, мабуть, в основному гості арабського походження. Як в інтернеті, так і на фермі меню було тільки арабською мовою. На підставі відгуків гостей в Інтернеті інспектори змогли визначити, що незаконна діяльність здійснювалася протягом трьох років.

Господарством керувала сімейна пара – громадяни Австрії. 50-річний власник, його 46-річна дружина і чотири співробітники були зайняті готуванням, обслуговуванням та отриманням готівки. Деякі працівники були нелегальними, а один з офіціантів навіть втік в сусідній ліс при появі поліції. Для обслуговування численних гостей на тиждень забивалося близько 30 тварин.

Розслідування, до якого підключилася лікарняна каса, адміністрація району, поліція у справах іноземців та Управління з продовольства Зальцбурга, все ще триває. Подружжя тепер повинні відповісти за численні тяжкі злочини — незаконна комерційна діяльність, а також податкові правопорушення і порушення імміграційних законів.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:Bundesministerium für Finanzen

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh