Новини з Австрії

Фінансова поліція в Австрії виявила незаконний арабський готель

Анонімне повідомлення викликало фінансову поліцію і податкову інспекцію в рейд на ферму в Понгау (Зальцбург)

Замість нібито тихого сільського готелю з кількома гостьовими місцями, великою кухнею і загорожою для оленів, згідно онлайн платформі бронювання чиновники виявили серйозний нелегальний туристичний бізнес. Інспекція виявила незаконну оренду восьми кімнат і квартир на 30 місць, ресторан і їдальню на 25 місць без ліцензії, незаконне розведення оленів, включаючи їх забій.

Цільовою групою компанії були, мабуть, в основному гості арабського походження. Як в інтернеті, так і на фермі меню було тільки арабською мовою. На підставі відгуків гостей в Інтернеті інспектори змогли визначити, що незаконна діяльність здійснювалася протягом трьох років.

Господарством керувала сімейна пара – громадяни Австрії. 50-річний власник, його 46-річна дружина і чотири співробітники були зайняті готуванням, обслуговуванням та отриманням готівки. Деякі працівники були нелегальними, а один з офіціантів навіть втік в сусідній ліс при появі поліції. Для обслуговування численних гостей на тиждень забивалося близько 30 тварин.

Розслідування, до якого підключилася лікарняна каса, адміністрація району, поліція у справах іноземців та Управління з продовольства Зальцбурга, все ще триває. Подружжя тепер повинні відповісти за численні тяжкі злочини — незаконна комерційна діяльність, а також податкові правопорушення і порушення імміграційних законів.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:Bundesministerium für Finanzen

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України