Авторські статтіНовини

У Ватикані затримано винних у витоку секретних документів Святого Престолу

Ватиканська жандармерія затримала винних у витоку секретних документів Святого Престолу. Це о. Лусіо Енджел Вальєхо Балда і Франческа Чаоукуї, відповідно секретар і член вже недіючої Комісії у справах Реорганізації господарських та адміністративних структур Святого Престолу. Розслідування витоку тривало впродовж декількох місяців. Останнім часом воно набуло розголосу, оскільки було анонсовано презентацію книги, автор якої використовує викрадені матеріали.

31 жовтня і 1 листопада допитано обох підозрюваних і застосовано до них арешт як запобіжний захід. Ватиканський відповідник прокурора вчора підтримав арешт щодо о. Вальєхо Балди, проте просив про звільнення пані Франческу, беручи до уваги її співпрацю зі слідством.

У заяві Прес-служби Апостольської Столиці наголошено, що розповсюдження секретних документів є злочином, і в той же час серйозним актом зради по відношенню до Папи, який виявив цим людям довіру. Також говориться, що книги, які виникають таким чином, не можуть служити істині, а радше є причиною дезінформації та плутанини.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.