Ватикан: презентація проекту «Вчитися красі»

19 січня у Папській раді з культури відбудеться презентація проекту «Вчитися краси», присвяченого дослідженню рівня освіти духовенства та митців стосовно творів мистецтва у християнському культі.

З доповідями виступлять кардинал Джанфранко Равазі, президент цього ватиканського відомства, і монс. Нунціо Галантіно, генеральний секретар Італійської єпископської конференції. У підготовці проекту взяли участь відділ «Мистецтво і віра» при Папській раді з культури, Управління з культурної духовної спадщини і культовим спорудам при Італійській єпископській конференції та Фонді церковного надбання, культури і мистецтва.

Метою проекту є дослідження рівня естетичної, історичної та художньої підготовки священиків і ченців, пастирських служителів та працівників культури при дієцезіях (викладачів релігії, катехитів, екскурсоводів, волонтерів тощо), а також специфічної підготовки художників, що працюють над створенням творів в місцях відправлення культу і для літургічного використання. Дослідження буде проходити на території Італії, щоб створити свого роду «карту», яка допоможе визначити перспективи навчання тих, хто працює або буде працювати в якості замовників і виконавців церковних творів мистецтва.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh