Ірландські єпископи почали візит ad limina

У Ватикані розпочався візит ad limina apostolorum ірландських єпископів. Наступної п’ятниці, 20 січня, прелати зустрінуться з Папою Франциском і з керівниками департаментів Апостольського Престолу, щоб підсумувати церковне життя в країні. На початку свого візиту єпископи і єпархіальні адміністратори 26 ірландських єпархій відслужили Святу Месу біля гробу апостола Петра під предстоятельством архієпископа Арми і примаса всієї Ірландії монс. Імона Мартіна.

В інтерв’ю католицькому інформаційному агентству SIR архієпископ Мартін сказав:

«Ми усвідомлюємо тиск і боротьбу, що терзають наш народ. Знаємо, що внутрішня боротьба може зруйнувати гармонію, що вовки іноді нападають на паству і що важка відповідальність турботи про них лягає на наші плечі. Але якби все це довелося нести тільки нам, то в душі ми знаємо, що, як пастирі, ми б неминуче програли, паства б розсіялася, а єдність була б зруйнована. Але це не так. Тут, біля гробу святого апостола Петра, ми знаходимо розраду в тому, що Господь обрав Петра і молився про нього».

Архієпископ Мартін закликав єпископів особливо молитися за ірландських священиків:

«Всі ми дорожимо їх служінням і благополуччям. Усвідомлюємо те, що їх стає все менше, навантаження на них збільшується і пастирські ситуації стають все складніше; і сьогодні ми дякуємо Богові за їх старанність, самовідданість і великодушність ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh