Новини з Австрії

Вартість продуктів в Австрії на 24 відсотки вища ніж у Німеччині

Австрія виявляється абсолютно дорогою країною: порівняно з Німеччиною ціни на продукти харчування астрономічно високі

Неймовірно: поточне дослідження Австрійської палати праці (AK) показує, що ціни на продукти харчування в Австрії в середньому на 24 відсотки дорожчі, ніж у Німеччині.

У рамках дослідження було порівняно ціни на 70 ідентичних товарів в онлайн-супермаркетах Австрії та Німеччини (період з 21 по 24 травня). Вкрай протверезний результат для Австрії: майже 90 відсотків товарів в Австрії дорожчі.

Приклад: якщо в Австрії вершковий сир “Філадельфія” (175 грам) коштує 2,49 євро, то в Німеччині за нього платять 1,49 євро, що на один євро менше. Різниця в ціні становить 67 відсотків. І це лише одна з незліченних величезних відмінностей у цінах.

Причина, з якої це так: “Ціновий монітор АК регулярно показує “австрійську надбавку” на брендову продукцію – це також підтвердило Федеральне відомство з конкуренції. Ця надбавка має піти. Не може бути так, щоб транснаціональні корпорації стягували з роздрібних і оптових продавців різні ціни на одну й ту саму продукцію залежно від країни-члена ЄС”, – каже Тобіас Швейцер, голова економічного відділу Палати праці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України