Авторські статтіТехно

Вантажний корабель SpaceX Dragon приводнився у Тихому океані

Вантажний корабель Dragon, розроблений компанією SpaceX, успішно виконав посадку в Тихому океані. Про це виробник заявив на своїй сторінці в Twitter.

На борту літального апарату знаходиться більше тоннb різних вантажів, серед яких наукове обладнання і 12 лабораторних мишей. Їх відправили в космос, щоб з’ясувати, як невагомість впливає на організми тварин.

Незабаром капсулу фахівці підберуть. Вони доставлять її в порт, розташований неподалік від Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія, США). Звідти корабель відправиться в один з дослідницьких центрів NASA.

18 липня 2016 року з мису Канаверал (штат Флорида) стартувала ракета-носій Falcon 9 з вищезазначеним вантажним кораблем. На його борту перебували продовольсто і прилади для експериментів.

Деякий час назад астронавти Кетлін Рубинс і Таку Онізі захопили Dragon з допомогою маніпулятора Canadarm і від’єднали його від стикувального відсіку Harmony. Після цього апарат віддалився від МКС на достатню відстань і попрямував до Землі. Про це журналістам розповіли співробітники Центру управління польотами в Хюстоні (штат Техас).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України