Авторські статтіДіаспора

Водій таксі у Празі протягнув собаку 500 метрів та залишив її перехожим. Відео

Поліція чеського міста Jihlava розповіла про незвичайний інцидент. Маленька собачка ледь не загинула через неуважність своєї господині.

Жінка вийшла з таксі і не помітила, що пасажирськими дверима прищемила повідець своєї собаки. Машина почала рух, і тварина мимоволі побігла за нею. Спочатку пес встигав за автомобілем, але коли водій набрав швидкість спіткнувся і впав.

Господиня кинулася за таксі, але наздогнати його була не в силах. Спроби подати сигнал водієві нікого і численні перехожі. Однак таксист помітив неладне тільки коли зупинився перед світлофором.

«Тут точно не було злого умислу. Правда така, що водій просто не міг побачити, що тягне за собою собаку. Коли він помітив сигнали перехожих, вийшов з салону, звільнив повідець, передавши пса очевидцям і поїхав. Так, він міг б дочекатися господиню вихованця, але вчинив як вчинив. Можливо, він злякався або просто поспішав», – розповів представник поліції Станіслав Моштера.

Інцидент стався в центрі міста в минулу суботу. Нещасна собака пробігла за машиною близько 500 метрів. На щастя, вона не отримала серйозних травм і вижила. Ветеринарії обробили садна і повернули вихованця власниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України