Vaio, Toshiba і Fujitsu об’єднаються для спільного виробництва ПК

Vaio, Toshiba і Fujitsu об’єднаються для спільного виробництва ПК. Фахівці MM Research Institute відзначають, що об’ єднавшись, виробники займуть близько 30% ринку Японії. Такою інформацією поділився з Bloomberg глава Japan Industrial Partners.

Наприкінці березня поточного року японський виробник комп’ютерів Vaio може об’єднатися з аналогічними підрозділами компаній Toshiba і Fujitsu, щоб запустити спільне виробництво ПК. Нова компанія зосередиться на домашньому ринку і буде займати близько його третину. Відповідно угоду буде підписано вже найближчим часом. Про це агентству Bloomberg заявив Хидеми Мує, який обіймає посаду голови Japan Industrial Partners, яка викупила у 2014 році Vaio.

Фахівці аналітичного агентства MM Research Institute зазначили, що об’єднана компанія може випередити за обсягами виробництва, поставок і продажів навіть Lenovo NEC Japan Group, що займає на сьогоднішній день близько 27,7% ринку Японії. Рівень присутності Toshiba, Vaio і Fujitsu в країні зараз становить понад 30%.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh