Війна рф проти України

В ЗСУ відправили на запчастини одну німецьку САУ PzH 2000, щоб відремонтувати інші

Нові підводні камені у ремонті PzH 2000 для ЗСУ: довелося канібалізувати одну САУ, щоб відремонтувати інші

Німецька САУ PzH 2000, фото ілюстративне

Чому виникли проблеми з ремонтом німецьких 155-мм самохідних артилерійських установок PzH 2000

Міністерство оборони Німеччини не змогло ефективно спланувати замовлення запчастин для САУ PzH 2000, що стоять на озброєнні ЗСУ, і не замовило вчасно пакети запасних частин для регулярного ремонту та підтримки артилерійських установок у робочому стані.

Про це розповідає видання Der Spiegel.

Так, у зв’язку з активною експлуатацією більшість з поставлених САУ PzH 2000 потребують ремонту – і у вересні стало відомо, що Литва погодилася відновити німецькі САУ.

Тож Україна відправила свої PzH 2000 до Литви і 14 жовтня стало відомо, що відремонтовані САУ повертаються до ЗСУ. Втім, як кажуть у Der Spiegel, ремонт не пройшов без нюансів – через нестачу необхідних запасних частин довелося розібрати одну з гаубиць і на деякий час залишити її в Литві.

У виданні відзначають, що така ситуація насправді не дивує – бо в кінці літа цього року відділ закупівель Бундесверу безуспішно намагався пояснити про необхідність замовити пакети запчастин для САУ PzH 2000 та ракетних систем Mars II.

Нові підводні камені у ремонті PzH 2000 для ЗСУ: довелося канібалізувати одну САУ, щоб відремонтувати інші

Схоже, плани Німеччини з ремонту техніки у Словаччині також мають свої “підводні камені”

Зрештою, нестача запасних частин наразі “паралізує” і ремонтний центр, який Німеччина хоче створити у Словаччині, щоб вже до середини грудня розпочати ремонт озброєння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України