Авторські статті

В західних областях України масово ухиляються від мобілізації

Хто такий патріот – він хрипко кричить “Слава Україні”, розповідає всім який він патріот. Він кращий стратег в історії сучасності, здатний силою думки знищувати БТРГ супротивника. Звичайно його профіль сповнений національних символів. Він житель Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Закарпатської областей. Він зневажає слабкість київської влади, смачно коментує Президента. Він з піною у рота доводить, що використання російської мови – це ознака роботи на росіян.
А ще – він боягузлива скотина … Підібравши хвіст він ховається від воєнкома, він змінює номер телефону, він збирає манатки і їде в Румунію, Угорщину, Словаччину чи Польщу. І там сидить, весь такий задоволений своєю геніальністю.

Прийшов перший звіт про виконання плану четвертої хвилі мобілізації. По всій країні, по кожній області.

І Я ЙОГО НЕ РОЗУМІЮ!

Я не розумію фраз, не розумію фактів.

… Голови 14 сільрад Івано-Франківської області відмовилися отримувати повістки на оповіщення.

… 57% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області не прибули на проходження МЕДИЧНИЙ комісії.

… 37% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області покинули територію України

… Голови сільських рад Тернопільської області відкрито саботують заходи щодо оповіщення, у разі появи в районі представників РВК – інформують жителів своїх і навколишніх сіл.

… Голови сільради село Конюхи Козівського району повідомила про те, що напередодні місцеве населення найняло 2 автобуси і виїхало на них на територію Російської Федерації.

… У селищі міського типу Кольчино Мукачівського району Закарпатської області з 105 осіб повістки вручені тільки трьом: 9 осіб не проживають за адресами реєстрації, а 93 людини протягом січня вибули на сезонні сільгоспроботи.

… За останні 30 діб державний кордон у Чернівецькій області перетнуло 17% від загального числа військовозобов’язаних області. З неофіційних джерел відомо, що хостели та мотелі в прикордонній області сусідній Румунії повністю заповнені ухиляються від призову.

… 19% оповіщених військовозобов’язаних Волинської області відмовилися від проходження військової служби за релігійними мотивами, хоча в попередні роки відсоток відмови по даній формулюванні не перевищував 0,7%.

Патріоти. Воїни світла.

Виконання планів мобілізації по Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Черкаській, Житомирській, Кіровоградській областях – нормальні. І так, до речі і було по другій і третій хвилі мобілізації.

Нормальне виконання планів мобілізації по неокупованим частинам Донецькій та Луганській областях !!!

Поясніть мені, я не розумію !!! Я б зрозумів ситуацію, коли погано по всій країні.  Але у нас що, Батьківщину треба через хороших генералів захищати? А якщо генерал мудак, то і Батьківщину ми захищати не будемо, хрін з нею? У Румунії посидимо ???

Чому на пацанів Одеської або Миколаївської області це все не діє, а на тонкі натури ура-патріотів Західної України це так сильно подіяло?

Юрій Бірюков

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. МАРИУПОЛЬ не хочет признавать росию агресором! В домах снаряды от градов торчат, а головах дальше вата плодится. и таких там полно. За них воевать? Умирать? Пусть валят в расею со своими копанками! В красном партизане наши ребята стояли до последнего, не отступили, и что? Из 20 выживших и попавших в плен командира и еще 5 сразу расстреляли за то что они НЕсдались сразу! Восток ничего делать не хочет, а на Запад кивает мол, мобилизацию не выполняют, уклоняются. А сами то что делаете? К нам волонтеры везут погибших каждый день, а где помощь обещанная от государства? Что семьям погибших дали? Вы инфографику получения участника АТО видели? Это семь кругов бюрократического ада!! Зато в госапарате чуть не каждый второй герой АТО! И удостовереня есть и льготы оформлены, и участки под киевом выделены, и премии оплачены. Боевые задачи в саунах и ресторанах выполнены успешно! А инвалиду с оторванной ногой в 29 лет предложили квартирку-голые стены, на 5-ом этаже без лифта! И удостоверения у него нет потому как на одной ноге далеко не дойдешь, а может сам себе оторвал? Пока власть будет играться во всякие договорняки, восстановления люстрированых, попустительство сепаратизма в органах власти начиная от сельсовета – ничего не будет, никто не пойдет как они того хотят. За сепаратизм у нас дают домашний арест, а в харькове в тюряге сидят восемь бойцов – за жестокое убийство врага на войне!
  От так вот врага оказывается надо гуманно в бою убивать, предупредить, дать возможность поговорить с адвокатом, выслушать апеляцию а потом уж кокнуть!

 2. Путин придет, если Украина опять начнет делиться – типа, сначала пусть они пойдут, потом мы. Ну не будете защищать свою страну- не будет Украины, станет Малороссия или просто области войдут как крым в Россию.Тогда зачем боролись за ассоциацию с ЕС?

  1. а пам’ятаєте першу хвилю мобілізації коли чоловіки з західної україни штурмували воєнкомати а їх відшивали? це ж яку грандіозну роботу довелося провести з того часу нашим ідіотам головнокомандувачам, щоб до 4ї хвилі усі від мобілізації морозились. і тепер шо я чую – кремляді зривають нам мобілізацію. ви її дибіли самі собі зірвали. вам [пі-пі-пі] скільки треба було хлопців похоронити і крим втратити щоб визнати кацапстан агресором. у донбасі усе почалося з кількох сотень якихось засланців, їх тоді було зкрутити взагалі не проблема, але комусь при владі так було вигідно чи просто домовлено… більше за все схоже шо так і задуманор було. я за мобілізацію якщо зміняться правила гри

 3. А все потому что потерь нет, так зачем набирать? Может признаемся, что за первые три волны призвали 100 000 а осталось нынче всего 68 000 солдат. Хотим набрать еще 200 000, чтоб довести количество до … 250 000. Это нормально??? Вот тебе и патриотизм, вот тебе и любовь к родине, которой … нет. нет, потому что не хочется верить, что родина не любит. Война проиграна. скоро начнем набирать гитлерюгендов. Кто может – бегите!!!

 4. Да это не песни на майдане петь за 200 гривен в день.Со Львова на поезд в Москву билетов не достать. Бегуть патриоты к х..лу.

 5. Як ви можете так ГАНЕБНО і НИЗЬКО поплюжити наших патріотів із Західної України !!! У нас поховання Героїв відбуваються ЩОДНЯ !!! Що не загиблий – то із Львівської, то із Івано-Франківської, то із Волинської областей…Що це за пропаганда проти них !!! Не спорю – і в Західній Україні є “патріоти”, які вміють тільки язиком базарити і руками перед носом махати !!! Але нам також надоїли сльози, горе та смерть !!! Чому, коли в перші хвилі мобілізації від нас щодня виїжджали автобуси в АТО із 20-річними хлопцями, яких просто відсилали на смерть…голими та босими…в цей час із Донецької та Луганської областей сюди приїджали здорові мужики пересидіти. Коли в інших областях взагалі про повістки мало хто чув – в нас їх роздавали ВСІМ без перебору!? Звідки така статистика?..зробіть статистику спочатку по областях із кількості загиблих Героїв…як, після СТІЛЬКОХ смертей молодого цвіту нації можна писати, що Західні області зривають мобілізацію !!??? Може досить вже розраховувати ТІЛЬКИ на Захід України !!! Чи сама мобілізація і розрахована на винищення саме молодого покоління цих областей !!!!

  1. Хм .!! Похоже все патриоты с запада Украины уже уехали в зону АТО .. Остались одни трусы .. А действительно ,, почему то в русскоязычных областях , котороые всегда считались менее патриотическими к Украине чем западные , от мобилизации никто не бежит .. Наоборот , например , в военкоматах Кировогдада , Днепропетровской , Харьковской областей говорят что мобилизация даже превышает график ..

 6. Дайте солдатам зброю, то вони будуть воювати, а не відстрілюйте іх як кроликів!

 7. дістали людей найобувати, смерть замість війни. м’ясом ніхто з заходу не буде – нема лохів воювати за шоколадки

 8. Тому що у першу мобилізацию найбільше добровольців пішло із західних областей. І в результаті у нас повні села і міста інвалідів, на яких зараз усім наплювати. Автор статті вважае людей дурними? Була така страшилка” Прийде Путин і буде кІнець. ” Кінець прийшов, у людей ні грошей ні роботи, а де ж Путін?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.