Авторські статті

Як виконується план четвертої хвилі мобілізації

Прийшов перший звіт про виконання плану четвертої хвилі мобілізації. По всій країні, по кожній області.


Голови 14 сільрад Івано-Франківської області відмовилися отримувати повістки на оповіщення.
57% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області не прибули на проходження медичної комісії.
37% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області покинули територію України.
Голови сільських рад Тернопільської області відкрито саботують заходи щодо оповіщення, у разі появи в районі представників РВК – інформують жителів своїх і навколишніх сіл.
Голова сільради села Конюхи Козівського району повідомила про те, що напередодні місцеве населення найняло 2 автобуси і виїхало на них на територію Російської Федерації.
В селищі міського типу Кольчино Мукачівського району Закарпатської області з 105 осіб повістки вручені тільки трьом: 9 осіб не проживають за адресами реєстрації, а 93 людини протягом січня вибули на сезонні сільськогосподарські роботи.
За останні 30 діб державний кордон у Чернівецькій області перетнуло 17% від загального числа військовозобов’язаних області. З неофіційних джерел відомо, що хостели та мотелі в прикордонній області сусідній Румунії повністю заповнені тими котрі ухиляються від призову.
19% оповіщених військовозобов’язаних Волинської області відмовилися від проходження військової служби за релігійними мотивами, хоча в попередні роки відсоток відмови по даному формулюванні не перевищував 0,7%.
Виконання планів мобілізації по Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Черкаській, Житомирській, Кіровоградській областях – нормальні. І так, до речі, рівно так і було по другої і третьої хвилі мобілізації.
Нормальне виконання планів мобілізації по неокупованих частинах Донецької та Луганської областях, повідомляє Юрий Бирюков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.