Як виконується план четвертої хвилі мобілізації

Прийшов перший звіт про виконання плану четвертої хвилі мобілізації. По всій країні, по кожній області.


Голови 14 сільрад Івано-Франківської області відмовилися отримувати повістки на оповіщення.
57% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області не прибули на проходження медичної комісії.
37% оповіщених військовозобов’язаних Івано-Франківської області покинули територію України.
Голови сільських рад Тернопільської області відкрито саботують заходи щодо оповіщення, у разі появи в районі представників РВК – інформують жителів своїх і навколишніх сіл.
Голова сільради села Конюхи Козівського району повідомила про те, що напередодні місцеве населення найняло 2 автобуси і виїхало на них на територію Російської Федерації.
В селищі міського типу Кольчино Мукачівського району Закарпатської області з 105 осіб повістки вручені тільки трьом: 9 осіб не проживають за адресами реєстрації, а 93 людини протягом січня вибули на сезонні сільськогосподарські роботи.
За останні 30 діб державний кордон у Чернівецькій області перетнуло 17% від загального числа військовозобов’язаних області. З неофіційних джерел відомо, що хостели та мотелі в прикордонній області сусідній Румунії повністю заповнені тими котрі ухиляються від призову.
19% оповіщених військовозобов’язаних Волинської області відмовилися від проходження військової служби за релігійними мотивами, хоча в попередні роки відсоток відмови по даному формулюванні не перевищував 0,7%.
Виконання планів мобілізації по Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Черкаській, Житомирській, Кіровоградській областях – нормальні. І так, до речі, рівно так і було по другої і третьої хвилі мобілізації.
Нормальне виконання планів мобілізації по неокупованих частинах Донецької та Луганської областях, повідомляє Юрий Бирюков.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh