Авторські статтіДіаспора

В Україні вперше пройде концерт Андреа Бочеллі

Найсолодший голос італійської естради та опери їде до України.

Потрапити на концерт Андреа Бочеллі в українській столиці – донедавна про таке доводилось тільки мріяти. Зустрічайте Маестро на НСК «Олімпійський» 23 вересня цього року!

З 1995 року Андреа мандрує із своєю піснею по всьому світі. За цей час платівки співака розійшлись загальним тиражем більш як 80 мільйонів! Співати на одній сцені із Бочеллі мали за честь Брайан Адамс, Ел Жарре, Силін Діон, і щоразу ці дуети приголомшували своєю силою та красою. Так, сингл «The Prayer» із Силін Діон тільки в США розійшовся накладом в 10 млн. А скільки слухачів зачаровано налаштовували радіохвилі, аби послухати хіти із платівки «Bocelli»!
Андреа – єдиний співак, котрому так легко та природно вдалось поєднати оперний спів із естрадною манерою виконання. Поп-баладам він надає сили оперної арії, а класичні шедеври, навпаки, робить легкими і зрозумілими. За таку манеру виконання Бочеллі заслужив любов слухачів з усієї Європи, купу разів номінувався на Grammy, а 2010 навіть удостоївся зірки на Алеї слави в Голівуді.

Сам Бочеллі багато разів давав свідчення своєї віри, яку називає «безцінним даром». Він говорить про свою особливу прив’язаність до Матері Божої. «Марія — це шлях, який провадить до Отця, це наша Небесна Матір, Утішителька і Посередниця. Це не випадково, що музика протягом століть її оспівує, вимолює в Неї милості та згадує Її надзвичайні діла», — каже артист.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України