Поради

В Україну йдуть 20-градусні морози: хто виявиться під ударом

Що кажуть синоптики?

Погода в Україні кардинально зміниться в першій декаді лютого – в країну прийдуть двозначні морози, які в деяких областях може досягти значень понад -20 градусів.

Люті морози прийдуть в Україну вже в період з 6 по 10 лютого, а поступово почне холоднішати вже на початку тижня.

Синоптики прогнозують, що температура трохи знизитися вже у понеділок, 3 лютого. Після рекордних весняних показів неділі, 3-4 лютого температура знизитися до +2… +8, а на Півдні до +5… +10. Очікується мокрій похмура погода з дощем, на Заході у вівторок сильні дощі з мокрою снігом. По всій країні очікується сильний вітер.

У Києві 3 та 4 лютого вдень близько +5, вночі до вівторка температура знизитися до нуля. Можливий невеликий дощ, а при зниженні температури – зі снігом. Крім того, буде сильний вітер.

Перші морози з’єднання бути вже в середу, 5 лютого. Вдень температура знизитися до +2… -2. На Півдні буде трохи тепліше (+2… +6). При цьому Схід і Центр заллє потужними зливами, місцями упереміш зі снігом.

У період з 6 по 10 лютого в країну прийдуть сильні морози, які можуть досягати -22 градусів вночі у північно-східних областях. Так, у Харкові пік морозів – 9-10 лютого (день -11, вночі -22). У Львові 8 лютого буде до -12 вночі, вдень до -7, а в Одесі -2 вдень, -7 вночі.

У Києві пік морозів очікується 8 лютого (день -4, вночі -10).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України