В Австрії починається новий процес над вбивцею чеченської дівчинки

Півтора року тому Відень потрясло вбивство 7-річної чеченської дівчинки Хадишат

Як встановило слідство, Роберт К. (сам має чеченські коріння) , нанесла ножовий удар своїй сусідці Хадишат в Ditteshof у Відні, а потім заховав тіло в сміттєвий контейнер. 19 грудня 2018 року він був засуджений до 13 років позбавлення волі.

Пізніше Верховний суд скасував це рішення, оскільки двоє експертів (один з яких зараз мертвий) не погодилися з dbyj.. Психіатр Катрін Севеке тепер прийшла до висновку, що Роберт К. все ж може нести відповідальність за вбивство. Новий процес призначений на 13 лютого цього року. Професор університету Катрін Севеке (вона очолює дитячу та підліткову психіатрію в медичному університеті Інсбрука з 1999 року) у своєму експертному досьє на 150 сторінках прийшла до висновку, що підозрюваний Роберт К. був осудний 11 травня 2018 року. Тепер Роберту К., ймовірно, загрожує тривалий тюремний термін у звичайній в’язниці.

Всього за десять днів до суду над вбивцею Хадишат на стінах комплексу будівель Ditteshof у Відні-Деблінг, де сталося вбивство, і на зупинках з’явилися саморобні плакати з написами «Молодий злочинець був правий». На плакатах, які вже зняті, сім’я жертви представлена незнайомцям як соціальний паразит і таким чином вбивство виправдовується.

В той час громадськість занепокоєна зростанням кількості божевільних злочинців. Це офіційно підтверджують цифри з Міністерства юстиції. 1 січня 2000 року таких було 218 чоловік, а 1 січня 2018 року (це останні доступні офіційні дані) вже 497. Збільшення на 128 відсотків. Також значно зросли, а саме на 74 відсотка ті, які підпадають під пункт 21/2. Вони вважаються такими, що мають розлади, але осудними.

Фото:Sabine Hertel

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh