Новини з Австрії

В Австрії починається новий процес над вбивцею чеченської дівчинки

Півтора року тому Відень потрясло вбивство 7-річної чеченської дівчинки Хадишат

Як встановило слідство, Роберт К. (сам має чеченські коріння) , нанесла ножовий удар своїй сусідці Хадишат в Ditteshof у Відні, а потім заховав тіло в сміттєвий контейнер. 19 грудня 2018 року він був засуджений до 13 років позбавлення волі.

Пізніше Верховний суд скасував це рішення, оскільки двоє експертів (один з яких зараз мертвий) не погодилися з dbyj.. Психіатр Катрін Севеке тепер прийшла до висновку, що Роберт К. все ж може нести відповідальність за вбивство. Новий процес призначений на 13 лютого цього року. Професор університету Катрін Севеке (вона очолює дитячу та підліткову психіатрію в медичному університеті Інсбрука з 1999 року) у своєму експертному досьє на 150 сторінках прийшла до висновку, що підозрюваний Роберт К. був осудний 11 травня 2018 року. Тепер Роберту К., ймовірно, загрожує тривалий тюремний термін у звичайній в’язниці.

Всього за десять днів до суду над вбивцею Хадишат на стінах комплексу будівель Ditteshof у Відні-Деблінг, де сталося вбивство, і на зупинках з’явилися саморобні плакати з написами «Молодий злочинець був правий». На плакатах, які вже зняті, сім’я жертви представлена незнайомцям як соціальний паразит і таким чином вбивство виправдовується.

В той час громадськість занепокоєна зростанням кількості божевільних злочинців. Це офіційно підтверджують цифри з Міністерства юстиції. 1 січня 2000 року таких було 218 чоловік, а 1 січня 2018 року (це останні доступні офіційні дані) вже 497. Збільшення на 128 відсотків. Також значно зросли, а саме на 74 відсотка ті, які підпадають під пункт 21/2. Вони вважаються такими, що мають розлади, але осудними.

Фото:Sabine Hertel

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України