У Відні тепер необхідна маска FFP2 в громадських місцях у центрі міста

Ще вранці член міської ради Відня з питань охорони здоров’я Петер Хакер сказав, що рішення по маскам ще немає. І вже незабаром після полудня стало відомо, що федеральна столиця вводить зобов’язання FFP2 в жвавих місцях в центрі міста

З четверга маски обов’язкові на Дунайському каналі, Шведенплац і Штефансплац, Карлсплац з прилеглим Рессельпарком і площі Марії-Терезії. Правило діє вже з четверга, положення про це буде опубліковано протягом дня.

  • Donaukanal: вся берегова зона / Treppelweg між Friedensbrücke і Franzensbrücke.
  • Stephansplatz: в цей район входять Stephansplatz навколо собору і Stock-im-Eisen-Platz. У напрямку Graben і Kärntner Straße територія тягнеться до підземних входів.
  • Schwedenplatz: площа між Morzinplatz і Postgasse, а також Franz-Josefs-Kai і фасадом Schwedenplatz.
  • Maria-Theresien-Platz / Museumsplatz: Район знаходиться між Burggasse і Babenbergerstraße, а також між Burgring і Museumsplatz. Межі утворюють огорожу музеїв на вулицях Burggasse, Burgringes і Babenbergerstraße. На південному заході, перед будівлею Музейного кварталу та Platz der Menschenrechte.
  • Karlsplatz: на цій території розташовані Resselpark, Rosa-Mayreder-Park, Esperantopark і Gerardipark .. Південний кордон утворює фасад будівлі Віденського технологічного університету, на південному сході територія простягається уздовж вулиць Kreuzherrengasse und der
  • Maderstraßе. Кордон проходить на півночі по проїжджій частині Karlsplatz, на заході по Operngasse und der Friedrichstraße.

Вимога маски в центрі міста діє під час всього «пасхального відпочинку», по крайній мірі , до 10 квітня. Бургомістр підкреслив, що мова, звичайно ж, не про те, щоб когось «обмежити». Люди повинні чітко розуміти, що мова йде про їх здоров’я і здоров’я інших людей. Він переконаний, що Нижня Австрія та Бургенланд підтримають його приклад і що альтернативи прийняттю відповідних заходів немає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh