Новини з Австрії

У Відні тепер необхідна маска FFP2 в громадських місцях у центрі міста

Ще вранці член міської ради Відня з питань охорони здоров’я Петер Хакер сказав, що рішення по маскам ще немає. І вже незабаром після полудня стало відомо, що федеральна столиця вводить зобов’язання FFP2 в жвавих місцях в центрі міста

З четверга маски обов’язкові на Дунайському каналі, Шведенплац і Штефансплац, Карлсплац з прилеглим Рессельпарком і площі Марії-Терезії. Правило діє вже з четверга, положення про це буде опубліковано протягом дня.

  • Donaukanal: вся берегова зона / Treppelweg між Friedensbrücke і Franzensbrücke.
  • Stephansplatz: в цей район входять Stephansplatz навколо собору і Stock-im-Eisen-Platz. У напрямку Graben і Kärntner Straße територія тягнеться до підземних входів.
  • Schwedenplatz: площа між Morzinplatz і Postgasse, а також Franz-Josefs-Kai і фасадом Schwedenplatz.
  • Maria-Theresien-Platz / Museumsplatz: Район знаходиться між Burggasse і Babenbergerstraße, а також між Burgring і Museumsplatz. Межі утворюють огорожу музеїв на вулицях Burggasse, Burgringes і Babenbergerstraße. На південному заході, перед будівлею Музейного кварталу та Platz der Menschenrechte.
  • Karlsplatz: на цій території розташовані Resselpark, Rosa-Mayreder-Park, Esperantopark і Gerardipark .. Південний кордон утворює фасад будівлі Віденського технологічного університету, на південному сході територія простягається уздовж вулиць Kreuzherrengasse und der
  • Maderstraßе. Кордон проходить на півночі по проїжджій частині Karlsplatz, на заході по Operngasse und der Friedrichstraße.

Вимога маски в центрі міста діє під час всього «пасхального відпочинку», по крайній мірі , до 10 квітня. Бургомістр підкреслив, що мова, звичайно ж, не про те, щоб когось «обмежити». Люди повинні чітко розуміти, що мова йде про їх здоров’я і здоров’я інших людей. Він переконаний, що Нижня Австрія та Бургенланд підтримають його приклад і що альтернативи прийняттю відповідних заходів немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України