Виявлено цікаве виключення з вимоги маски на відкритому повітрі у Відні

У найближчому майбутньому маски FFP2 доведеться носити в п’яти місцях Відня. Але, на щастя, є цікаве виключення з цього зобов’язання, яке поширюється навіть на спортсменів

Постанова про вимоги до масок в особливо завантажених громадських місцях Відня було опублікована вчора. Правила дійсно жорсткі. Всі повинні носити маски в п’яти чітко визначених місцях на відкритому повітрі. Їх обов’язково носити на Дунайському каналі, на Стефансплац. А також на площі між Художньо-історичним музеєм і Музеєм природної історії, на Карлсплац і Шведенплац. Це також відноситься до багатьох спортсменам-аматорам і велосипедистам, які в основному гуляють і катаються вздовж Дунайського каналу в гарну погоду.

Цією постановою влади фактично хочуть перешкодити тому, щоб молоді люди святкували в цих популярних місцях зустрічей. На прес-конференції бургомістр Міхаель Людвіг навіть заявив про можливість розширення, якщо скупчення перемістяться в інші місця. Відповідаючи на питання репортера, глава міста підтвердив факт, що велосипедисти також повинні були носити маску. Він заявив, що в іншому випадку неминуче виникнуть дискусії між поліцією і зупиненими громадянами.

Проте, виявилася лазівка ​​як виняток з вимог до носінням маски. Як видно з правил, обов’язок носити маски класу захисту FFP2 «не застосовується при вживанні їжі і напоїв».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh