Новини з Австрії

Виявлено цікаве виключення з вимоги маски на відкритому повітрі у Відні

У найближчому майбутньому маски FFP2 доведеться носити в п’яти місцях Відня. Але, на щастя, є цікаве виключення з цього зобов’язання, яке поширюється навіть на спортсменів

Постанова про вимоги до масок в особливо завантажених громадських місцях Відня було опублікована вчора. Правила дійсно жорсткі. Всі повинні носити маски в п’яти чітко визначених місцях на відкритому повітрі. Їх обов’язково носити на Дунайському каналі, на Стефансплац. А також на площі між Художньо-історичним музеєм і Музеєм природної історії, на Карлсплац і Шведенплац. Це також відноситься до багатьох спортсменам-аматорам і велосипедистам, які в основному гуляють і катаються вздовж Дунайського каналу в гарну погоду.

Цією постановою влади фактично хочуть перешкодити тому, щоб молоді люди святкували в цих популярних місцях зустрічей. На прес-конференції бургомістр Міхаель Людвіг навіть заявив про можливість розширення, якщо скупчення перемістяться в інші місця. Відповідаючи на питання репортера, глава міста підтвердив факт, що велосипедисти також повинні були носити маску. Він заявив, що в іншому випадку неминуче виникнуть дискусії між поліцією і зупиненими громадянами.

Проте, виявилася лазівка ​​як виняток з вимог до носінням маски. Як видно з правил, обов’язок носити маски класу захисту FFP2 «не застосовується при вживанні їжі і напоїв».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України