У Відні розпочалася кампанія за право голосу для негромадян

Близько третини віденців не мають права голосу через відсутність австрійського громадянства

Згідно з останніми статистичними даними Статистичного управління Австрії, 30,1 відсотка людей виборчого віку, які проживають у Відні, будуть виключені з виборів в муніципальні ради 2020 року через відсутність громадянства. Це безпрецедентна частка тих, хто не має права голосу в федеральної столиці. За даними Статистичного управління Австрії, більше половини з них прожили у Відні десять і більше років.

Тому правозахисна організація SOS Mitmensch розпочала виборчу кампанію проти виключення цих людей з виборів до муніципальної ради Відня. Під девізом «Моя Відень. Мій вибір. Паспорт неважливий ». До 6 жовтня 2020 року всі вінці без австрійського громадянства можуть віддати свій голос – в цьому році поштою через Covid19 – за одну з партій-кандидатів у Відні.

«Розрив між населенням в цілому і тими, хто має право голосу, зростає протягом багатьох років. Тим часом, третина людей, що живуть тут, виключені з демократичної участі. За допомогою «Pass Egal Wahl» ми хочемо показати, що Відень – більше, ніж її дві третини. Тому що демократія живе завдяки участі, а не виключення », – каже Герлінди Аффенцеллер, керуюча директор SOS Mitmensch. «Ці люди не мають можливості політично впливати на формування своїх власних умов життя, хоча вони протягом багатьох років живуть у Відні. Вони залишаються виключеними з політичного життя, не в останню чергу через соціально маргіналізованих положень про натуралізацію », – підкреслює Аффенцеллер.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: SOS Mitmensch

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh