Новини з Австрії

У Відні розпочалася кампанія за право голосу для негромадян

Близько третини віденців не мають права голосу через відсутність австрійського громадянства

Згідно з останніми статистичними даними Статистичного управління Австрії, 30,1 відсотка людей виборчого віку, які проживають у Відні, будуть виключені з виборів в муніципальні ради 2020 року через відсутність громадянства. Це безпрецедентна частка тих, хто не має права голосу в федеральної столиці. За даними Статистичного управління Австрії, більше половини з них прожили у Відні десять і більше років.

Тому правозахисна організація SOS Mitmensch розпочала виборчу кампанію проти виключення цих людей з виборів до муніципальної ради Відня. Під девізом «Моя Відень. Мій вибір. Паспорт неважливий ». До 6 жовтня 2020 року всі вінці без австрійського громадянства можуть віддати свій голос – в цьому році поштою через Covid19 – за одну з партій-кандидатів у Відні.

«Розрив між населенням в цілому і тими, хто має право голосу, зростає протягом багатьох років. Тим часом, третина людей, що живуть тут, виключені з демократичної участі. За допомогою «Pass Egal Wahl» ми хочемо показати, що Відень – більше, ніж її дві третини. Тому що демократія живе завдяки участі, а не виключення », – каже Герлінди Аффенцеллер, керуюча директор SOS Mitmensch. «Ці люди не мають можливості політично впливати на формування своїх власних умов життя, хоча вони протягом багатьох років живуть у Відні. Вони залишаються виключеними з політичного життя, не в останню чергу через соціально маргіналізованих положень про натуралізацію », – підкреслює Аффенцеллер.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: SOS Mitmensch

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.