Техно

В українських потягах буде стабільний мобільний зв’язок та інтернет

Російські війська продовжують обстрілювати енергетичні об’єкти України. Через атаки ворога виникають проблеми з електроенергією. Коли світло зникає – у деяких регіонах не працюють мобільні оператори та інтернет-провайдери. Тому уряд забезпечує країну публічними точками WI-FI, де люди зможуть бути на зв’язку.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Телеграм повідомив, що Польща надала Україні ще 1570 систем супутникового зв’язку Starlink, які забезпечують зв’язок у районах, де телекомунікаційна інфраструктура була пошкоджена внаслідок бойових дій.

“Ще 1570 систем “Старлінків” від Польщі вже в Україні“, – написав Федоров.

Також частину терміналів передадуть громадянським адміністраціям на деокуповані території. Крім того, забезпечать ними “Укрзалізницю”, щоб пасажири та працівники мали стабільний мобільний зв’язок та інтернет.

Федоров зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення за сприяння Міністерства цифрової трансформації від партнерів Україна отримала понад 20 тисяч терміналів Starlink. Із них 5 тисяч за підтримки уряду Польщі.

“Дякую польському уряду за постійну підтримку та групу логістичних компаній ZAMMLER за безкоштовну доставку нової партії терміналів в Україну”, – підсумував Михайло Федоров.

Раніше повідомлялося, що публічні точки Wi-Fi на випадок відключення електроенергії працюватимуть на акумуляторах Tesla Powerwall і терміналах Starlink.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України