Авторські статті

Прикордонник Володимир за 8 місяців війни лише один раз бачив дружину та сина і зробив рідним сюрприз. Відео

Йой, який сюрприз😍! – чотирирічний Назарко отримав найкращий 🎁подарунок до Дня народження

Прикордонник Володимир за 8 місяців війни лише один раз бачив дружину та сина. Коли влітку був у короткочасній відпустці, пообіцяв синочку Назару, що обов’язково восени приїде до нього на День народження. Тато свого слова дотримався та ще й оригінально привітав синочка.

У далекому 2000 році Володимир, уродженець міста Мукачево, був призваний на строкову військову службу до Прикордонних військ України, яку, після закінчення Кінологічного навчального центру, проходив у Волинському прикордонному загоні. Потім уклав контракт, вивчився на дільничного інспектора, перевівся у Мукачівський прикордонний загін. У 2016-2017 брав участь в операції Обєднаних сил в складі одного з прикордонних підрозділів на Донеччині. Після повномасштабного вторгнення рашистів, Володимир у складі зведеного прикордонного загону вибув боронити країну на Сумщину.
Нещодавно синочку прикордонника виповнилося чотири роки, і тато, як і обіцяв, приїхав. Володимир разом з дружиною вирішили оригінально привітати свого сина Назара, за допомогою звернулися до одного з магазинів.

У свій День народження Назарчик отримав велику подарункову коробку, в якій знаходилися сам татко та безліч подарунків – дитячим радощам не було меж.

«Я дуже люблю синочка, дружину, своїх рідних та друзів. Тому, нам є кого і що захищати. Зі своїми побратимами та усім українським народом ми обов’язково переможемо ворога і заживемо у вільній і квітучій Україні», – говорить прикордонник.

Слава Україні! Разом до Перемоги!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України