Авторські статті

В Україні військкомати отримають доступ до всіх держреєстрів

Українські військкомати отримають доступ до всіх державних реєстрів уже цієї осені. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков під час Міжнародного ветеранського форуму.

За словами міністра, очікується, що до середини осені розпочнеться інтенсивніша цифровізація Центрів комплектації, які раніше були відомі як військкомати. Наразі Міністерство оборони перебуває на етапі підписання спільних наказів з іншими відомствами щодо взаємного обміну інформацією.

 

Це нове рішення дозволить автоматично отримувати інформацію з реєстрів різних відомств, таких як Міністерство юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Центральна виборча комісія, Міністерство закордонних справ та Державна прикордонна служба.

Олексій Резніков наголосив, що всі існуючі реєстри будуть автоматично інтегровані до бази даних. Це дозволить кожному громадянину мати менше приводів для відвідування Центрів комплектації особового складу (колишніх військкоматів).

Відвідування цих центрів буде необхідним лише у випадках прямої необхідності, а значна кількість процедур зможе бути виконана автоматично завдяки новій системі.

Нагадаємо: Польща буде повертати тих військовозобов’язаних українців, на котрих отримає міжнародний ордер на арешт

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України