Авторські статті

В Україну прибули перші броньовики Saxon для ЗСУ

Перша партія броневтомобілей Saxon британського виробництва вже прибула в одеський порт. Бронемашини призначені для сил ЗСУ, що протистоять зараз російським військам в зоні АТО.

Як повідомляє Joinfo.ua, з Одеси бронемашини з використанням автомобільних причепів були вставлені на підприємства концерну “Укроборонпром”. Там буде проведена установка додаткового озброєння і пройде адаптація британського бронетранспорта до українських умов.

Бронеавтомобілі Saxon AT-105 раніше пройшли капітальний ремонт на заводі-виробника на території Туманного Альбіону. Всі автомобілі отримали заводську гарантію. З озброєння британської армії ці бойові машини були зняті в 2008 році.

Заявлена вартість одного Saxon AT-105 становить 51 000 $, враховуючи всі мита та транспортні витрати. Кошти на придбання були зібрані волонтерами. За інформціі Міноборони, будь-який інший аналог обійшовся б Україні на порядок дорожче.

Після установки на бронемашини бойових модулів з озброєнням під використовувані українською армією боєприпаси, британські бронеавтомобілі відправляться в зону АТО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України