В Україну продовжують прибувати Хаммери

  Не встиг транспортний С-5 “Galaxy” покинути небо України і повернутися в рідні землі, як його колега сьогодні вже приземлився з черговими подарунками для ВСУ від ЗС США – новою партією HMMWV, а простіше кажучи Хаммерів. Вантаж особисто зустрічав посол США в Україні – Джеффрі Пайєтт.

Примітно, що нова партія хаммерів прибула менш ніж через тиждень, а сам посол зазначив, що найближчим часом прибудуть сотні даних броньовиків. Всього ж планується передати Україні 230 Хаммерів.

Зазначу, що напередодні президент України Петро Порошенко заявив про те, що на Хаммерх будуть встановлені сучасні бойові модулі, які зроблять з американських броньовиків мобільні і смертоносні комплекси. Зрозуміло, є над чим подумати, особливо любителям поскиглити про те, що “нам би кугуаром”. Так, “кугуаром” не завадило б, але чи здатний оборонпром забезпечити менш ніж за тиждень ВСУ двома десятками броньовиків? Отож бо.

І, як би, не порушуються домовленості та інші псевдо-нормативні акти про ненадання летального зброї Україні, адже Хаммери приходять “порожні”. А ось які з них зроблять “сепарокоси” наші умільці, уявити, вже, можна. Ось так: легіонам НАТО – легіони HMMWV, підсумовує zloy_odessit

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh