Переговори щодо ядерної програми Ірану проходять дуже важко

Поки туди не приїхав Лавров, вони наближалися до завершення, але візит цього дипломата ускладнює хід переговорів, і поки невідомо, чи вийде сторонам прийти до спільного знаменника. Лавров в терміновому порядку поїхав у Москву.

Якщо подивитися, яку кількість ядерних «загроз» сьогодні здійснила Росія, розповіді Шойгу про військовий потенціал Криму, то стає зрозуміло, що Лавров поїхав передавати Путіну дуже неприємну інформацію. Недавній візит Бортнікова в США може свідчити про те, що, можливо, договорняку таки бути. І саме це поїхав Лавров передавати Путіну.

Вивести війська з України, а також підконтрольних квазіреспублік, провести демократичні вибори всіх рівнів, люстрацію і повну демонополізацію держави в економіці та ін. Сферах. В обмін на зняття санкцій і відновлення інвестування.

Природно, ні при Путіні, ні при Медведєві і навіть Іванові (влаштував би обидві сторони) це неможливо. Але це будуть вже проблеми Росії, система сама винна, що вбила Нємцова, Новодворскую та інших реальних опозиціонерів.

Мабуть, багато хто недооцінює важливість успішного результату переговорів по Ірану. Зараз вони – лакмусовий папірець не тільки спокою в Україні та Близькому Сході (крім Ізраїлю), але і майбутнього світоустрою. Ядерна програма Ірану могла існувати тільки завдяки РФ. Теж саме стосується і ІГІЛ. Заберіть у них російську зброю, і я тоді подивлюся, кого вони там «визволяти» підуть.

Чекаємо результатів переговорів. Без всякого сумніву, вони представляють виняткову важливість для всього світу. Тільки по закінченню переговорів, і подальшому розвитку подій можна буде говорити про існування всіляких «договорняків». Вони залишатимуться в тіні до останньої обговорюваної деталі. І коли все буде вирішено – підкилимна дипломатія потихеньку буде виходити з тіні.

Богдан Мірошніков, для Голос українською.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh