Авторські статті

В Україні встановлюють концтабір

Сьогодні вночі Янукович продемонстрував усьому світу куди він веде Україну!!!! Жорстока і кривава зачистка Майдану відбулася о 4.10!

Понад 2000 озброєних спецназівців проти кількох сотень мирних демонстрантів. Звірі! Били всіх без виключення. Кийками, ногами, шумові гранати, травили газом. Все як у фільмі жахів. Зв’язок лежав понад годину. Вони навіть після зачистки розганяли людей, що збиралися більше трьох.

 

Була думка, що вони-нелюди, але не думав, що в Україні дійде аж до такого. Мрак. Ми з Андрієм Шевченком, Лідією Котеляк, Володимиром Бойком та Оксаною Продан ідемо на Герцена в РОВД. Десятки затриманих, не виключено, що є важко поранені. Очікуємо на інших депутатів.

Наразі, лідерам опозиції від імені українського народу необхідно звернутися з відкритою заявою до усієї світової спільноти, ЄС, США та інших країн з вимогою про введення негайних найжорсткіших санкцій щодо Януковича і Ко. Нелюди! Вони не зупиняться ні перед чим, окрім справжньої сили громадян і реакції провідних держав світу. Вони перетворюють Україну в загальний автозак!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України