В Україні встановлюють концтабір

Сьогодні вночі Янукович продемонстрував усьому світу куди він веде Україну!!!! Жорстока і кривава зачистка Майдану відбулася о 4.10!

Понад 2000 озброєних спецназівців проти кількох сотень мирних демонстрантів. Звірі! Били всіх без виключення. Кийками, ногами, шумові гранати, травили газом. Все як у фільмі жахів. Зв’язок лежав понад годину. Вони навіть після зачистки розганяли людей, що збиралися більше трьох.

 

Була думка, що вони-нелюди, але не думав, що в Україні дійде аж до такого. Мрак. Ми з Андрієм Шевченком, Лідією Котеляк, Володимиром Бойком та Оксаною Продан ідемо на Герцена в РОВД. Десятки затриманих, не виключено, що є важко поранені. Очікуємо на інших депутатів.

Наразі, лідерам опозиції від імені українського народу необхідно звернутися з відкритою заявою до усієї світової спільноти, ЄС, США та інших країн з вимогою про введення негайних найжорсткіших санкцій щодо Януковича і Ко. Нелюди! Вони не зупиняться ні перед чим, окрім справжньої сили громадян і реакції провідних держав світу. Вони перетворюють Україну в загальний автозак!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh