Українська держава потребує “перезавантаження” шляхом одночасного розпуску та переобрання всіх владних інституцій

Януковича власноруч завдав і Україні, і собі глобальної геополітичної поразки, яка вже вкотре відкине нашу державу на багато років назад.

Про це заявив народний депутат України, прем’єр-міністр Уряду національної альтернативи ВО “Свобода” Олександр Сич під час віча за участи громади, депутатів усіх рівнів рад, студентства в Івано-Франківську 29 листопада 2013 року.

“Питання лише в тому, як впливає поразка і на кого вона впливає найбільшою мірою… Слабких вона ставить на коліна. Сильних – лише робить іще сильнішими. Вона змушує їх зміцнювати свій хребет. Питання – якими станемо ми? Зневіримося чи змужніємо та загартуємо волю?”, – наголосив свободівець Олександр Сич.

Як зауважив прем’єр-міністр Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”, Кабмін Азарова є банкрутом. Чинний режим намагався виторгувати в Европи кошти, щоб у такий спосіб замилити очі суспільству й далі розкрадати державу. Але українська нація повстала проти цієї влади. І сьогодні революція не закінчилася, а лише розпочалася. Евромайдани – це, за словами свободівця, “оксамитовий” етап революції. Він підкреслив, що нині надзвичайно важливо самоорганізовуватись. У той же час, одна з головних проблем полягає в тому, чи зможе українське суспільство конструктивно використати той запас часу, який Україні дає Европа, щоби все ж таки бути в ЕС, чи цей люфт часу проти українців та їхнього майбутнього використає Москва, бо без України будь-які геополітичні потуги Московщини втрачають сенс.

За зрив українською владою підписання Угоди про асоціяцію з ЕС, за словами Олександра Сича, Януковичу має бути оголошено імпічмент, уряд Азарова відправлено у відставку, а Верховну Раду, більшість у якій становлять “регіонали”, комуністи і “тушки”, за відмову від голосування за найголовніші евроінтеграційні закони, закладання основ авторитаризму в державі – достроково розпущено.

“Свобода” готова до перевиборів Верховної Ради України”, – підкреслив Олександр Сич. – Лише тоді, коли ми зможемо домогтися дострокових парламентських та президентських виборів, щоб уряд Азарова разом із ненависним Табачніком було відправлено у відставку, тоді ми зможемо “перезавантажити” Українську державу й бути в Европі”.
Прес-служба Уря

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh