Авторські статті

Українська держава потребує “перезавантаження” шляхом одночасного розпуску та переобрання всіх владних інституцій

Януковича власноруч завдав і Україні, і собі глобальної геополітичної поразки, яка вже вкотре відкине нашу державу на багато років назад.

Про це заявив народний депутат України, прем’єр-міністр Уряду національної альтернативи ВО “Свобода” Олександр Сич під час віча за участи громади, депутатів усіх рівнів рад, студентства в Івано-Франківську 29 листопада 2013 року.

“Питання лише в тому, як впливає поразка і на кого вона впливає найбільшою мірою… Слабких вона ставить на коліна. Сильних – лише робить іще сильнішими. Вона змушує їх зміцнювати свій хребет. Питання – якими станемо ми? Зневіримося чи змужніємо та загартуємо волю?”, – наголосив свободівець Олександр Сич.

Як зауважив прем’єр-міністр Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”, Кабмін Азарова є банкрутом. Чинний режим намагався виторгувати в Европи кошти, щоб у такий спосіб замилити очі суспільству й далі розкрадати державу. Але українська нація повстала проти цієї влади. І сьогодні революція не закінчилася, а лише розпочалася. Евромайдани – це, за словами свободівця, “оксамитовий” етап революції. Він підкреслив, що нині надзвичайно важливо самоорганізовуватись. У той же час, одна з головних проблем полягає в тому, чи зможе українське суспільство конструктивно використати той запас часу, який Україні дає Европа, щоби все ж таки бути в ЕС, чи цей люфт часу проти українців та їхнього майбутнього використає Москва, бо без України будь-які геополітичні потуги Московщини втрачають сенс.

За зрив українською владою підписання Угоди про асоціяцію з ЕС, за словами Олександра Сича, Януковичу має бути оголошено імпічмент, уряд Азарова відправлено у відставку, а Верховну Раду, більшість у якій становлять “регіонали”, комуністи і “тушки”, за відмову від голосування за найголовніші евроінтеграційні закони, закладання основ авторитаризму в державі – достроково розпущено.

“Свобода” готова до перевиборів Верховної Ради України”, – підкреслив Олександр Сич. – Лише тоді, коли ми зможемо домогтися дострокових парламентських та президентських виборів, щоб уряд Азарова разом із ненависним Табачніком було відправлено у відставку, тоді ми зможемо “перезавантажити” Українську державу й бути в Европі”.
Прес-служба Уря

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України