В Україні розпочалася революція! Маємо готувати ґрунт для загальнонаціонального страйку

“Сьогодні лідери української парламентської опозиції зустрілися з послами ЕС та Північної Америки. Закордонні дипломати стурбовані ситуацією в Україні. Безумовно, що реакція світової спільноти – один із найважливіших елементів, який посилить нашу енергію спротиву цій бандитській владі. Але наша перемога залежить від спільної участи громади і духу народу”.

Про це 30 листопада 2013 року заявив під час виступу на Михайлівській площі у Києві лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів, інформуючи учасників мітингу на Михайлівській площі про зустріч лідерів опозиції з послами ЕС та Північної Америки, що відбулася сьогодні, заявив: “США уже відповідним чином відреагували на те, що відбулося вночі 30 листопада у Києві. Посол Польщі поінформував, що польський уряд уже викликав дипломатичного представника України в цій державі для дачі пояснень щодо ситуації в Україні. Аналогічну заяву ми почули від послів Німеччини, Італії та Великої Британії. Останній також запевнив нас, що британський уряд готує дуже жорстку відповідь на події в Україні”. Як наголосив свободівець, відповідальність за те, що відбулося вночі, лежить на прихвоснях у погонах, які виконували злочинний наказ.

“Сьогодні було створено Штаб національного спротиву, в усіх регіонах протягом доби також має бути створено відповідні штаби, до яких увійдуть політичні партії, громадські організації, усе свідоме українство. Бо наша перемога можлива, коли ми будемо разом. Наша перемога – це наша спільна участь і дух українського народу!

Я дуже вас прошу: в жодному разі ми не маємо права ділитися нині на студентів і лікарів, громадських діячів і політиків або ще якось. Ми всі, українська громада – усі разом! І всі виконуватимуть свою важливу функцію: хтось опікуватиметься обороною мирних громадян, хтось відсікатиме провокаторів, хтось клеїтиме листівки, а хтось мітингуватиме. Ми мусимо об’єднати усе суспільство і домогтися, щоби наш спротив був переможним!

Наші дії: найближчим часом наш оргкомітет буде формувати відповідні структури та інформуватиме страйковий комітет. Такі ж комітети мають постати в будинках, у вищих навчальних закладах, на підприємствах. Ми маємо готувати ґрунт для загальнонаціонального страйку в Україні. Це буде наш тиск на владу, бо наша головна вимога – ця влада має піти у відставку. Але цілком очевидно, що вона так просто не піде. А раз так – то піде через тиск вулиці! Маємо бути як один кулак: жодної анархії – передусім чітка дисципліна. Мусимо усвідомлювати, що будь-які кроки вліво-вправо знищать революційний рух. Бо в Україні розпочалася революція!”, – заявив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh