Авторські статті

Українці мають вийти на вулиці і боротися за свої права

1 грудня ми відзначатимемо річницю Референдуму – день, коли українці, які жили в Совєцькому союзі, об’єдналися навколо однієї ідеї – знищення імперії і створення української незалежної соборної держави.

За цей час Незалежности, напевно, тільки тепер українці сходу і заходу, націоналісти, ліберали, консерватори, україномовні, російськомовні і багато инших об’єдналися навколо однієї ідеї – цивілізаційного вибору України. Ми розуміли, що наш шлях в Европу є абсолютно неминучий.

Саме нинішній день мав стати початком зміни цивілізаційного вибору України, а насправді ми лише з доброю заздрістю тепер можемо говорити про Молдову і Грузію, які парафували Угоду про асоціяцію.

Олег Тягнибок зазначив, що режим, який відповідальний за все, що відбулося і позбавив нас цивілізаційного вибору, зараз розпочав репресії проти тих людей, які виходили на Евромайдан.

“Поки ми з вами тут спілкуємося, вдруге підпалили автомобіль Віктора Поштаря, що обслуговував Евромайдан. Також було спалено автомобіль керівника Херсонської “Свободи” Олега Гаврилка. Це помста влади. Днями суди посадили на два місяці в СІЗО Олега Матяша, Романа Біленького, Віталія Благодарного – тих людей, які також виступали за захист наших прав. Очевидно, що з понеділка Табачнік розпочне репресії проти студентів і ректорів, які вийшли на вулиці заради свого майбутнього. Це є теперішні реалії”, – наголосив Олег Тягнибок.

Підсумовуючи, очільник ВО “Свобода” зазначив про те, що не в останню чергу вразило під час різноманітних перемовин у Вільнюсі.

“У Вільнюсі також відбувався бізнес-форум. Бізнесмени Европи сказали чітко: для нас, 29 листопада, коли мало відбутися підписання асоціяції – це був би днем сигналу входження в Україну інвестицій. А непідписання Угоди означає, що в Україну немає потреби вкладати інвестиції. Всі в Европі також шоковані пропозицією української влади, що тепер перемовини з европейськими країнами будуть вести виключно разом із Росією. Україна вже не є суверенною державою, бо ми ідемо на будь-які перемовини з Европою тільки з нашим “суфлером”, а для чинного режиму – з “хазяїном”, який тепер буде управляти і керувати, прагнучи влаштувати тут “рускій мір”. Тому кличемо всіх на майдан – 1 грудня в річницю референдуму о 12-й годині. Ми повинні вийти на вулиці й боротися за свої права”, – підсумував Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України