Українці мають вийти на вулиці і боротися за свої права

1 грудня ми відзначатимемо річницю Референдуму – день, коли українці, які жили в Совєцькому союзі, об’єдналися навколо однієї ідеї – знищення імперії і створення української незалежної соборної держави.

За цей час Незалежности, напевно, тільки тепер українці сходу і заходу, націоналісти, ліберали, консерватори, україномовні, російськомовні і багато инших об’єдналися навколо однієї ідеї – цивілізаційного вибору України. Ми розуміли, що наш шлях в Европу є абсолютно неминучий.

Саме нинішній день мав стати початком зміни цивілізаційного вибору України, а насправді ми лише з доброю заздрістю тепер можемо говорити про Молдову і Грузію, які парафували Угоду про асоціяцію.

Олег Тягнибок зазначив, що режим, який відповідальний за все, що відбулося і позбавив нас цивілізаційного вибору, зараз розпочав репресії проти тих людей, які виходили на Евромайдан.

“Поки ми з вами тут спілкуємося, вдруге підпалили автомобіль Віктора Поштаря, що обслуговував Евромайдан. Також було спалено автомобіль керівника Херсонської “Свободи” Олега Гаврилка. Це помста влади. Днями суди посадили на два місяці в СІЗО Олега Матяша, Романа Біленького, Віталія Благодарного – тих людей, які також виступали за захист наших прав. Очевидно, що з понеділка Табачнік розпочне репресії проти студентів і ректорів, які вийшли на вулиці заради свого майбутнього. Це є теперішні реалії”, – наголосив Олег Тягнибок.

Підсумовуючи, очільник ВО “Свобода” зазначив про те, що не в останню чергу вразило під час різноманітних перемовин у Вільнюсі.

“У Вільнюсі також відбувався бізнес-форум. Бізнесмени Европи сказали чітко: для нас, 29 листопада, коли мало відбутися підписання асоціяції – це був би днем сигналу входження в Україну інвестицій. А непідписання Угоди означає, що в Україну немає потреби вкладати інвестиції. Всі в Европі також шоковані пропозицією української влади, що тепер перемовини з европейськими країнами будуть вести виключно разом із Росією. Україна вже не є суверенною державою, бо ми ідемо на будь-які перемовини з Европою тільки з нашим “суфлером”, а для чинного режиму – з “хазяїном”, який тепер буде управляти і керувати, прагнучи влаштувати тут “рускій мір”. Тому кличемо всіх на майдан – 1 грудня в річницю референдуму о 12-й годині. Ми повинні вийти на вулиці й боротися за свої права”, – підсумував Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh