ЄС|NATO

В Україні набирає обертів кампанія з дискредитації добровольчих батальйонів

Ось уже в Харківській області “затримали добровольців з 12 кг. Марихуани”.

Тільки сліпий не бачить методично здійснюваної кампанії з дискредитації добровольчих батальйонів, на що спрямовані основні зусилля наших “правоохоронців”.

Не на боротьбу з сепаратизмом і сепаратистами. Зауважте, в цій сфері ми не пам’ятаємо збудження жодного суттєвого справи за останній час. Не на боротьбу з корупцією.

Ні, основне завдання – дискредитація добровольчих батальйонів.

Чому? Вони не контрольовані, а тому погано вписуються в проходять і прийдешні “терки”.

Ось, захоче, наприклад, хтось врятувати світ від Третьої світової шляхом капітуляції України перед Путіним. А добровольці можуть не зрозуміти гумору і бушувати, виступивши каталізатором для подальшого невдоволення.

Ну і вони просто звичайні класові вороги нинішніх правоохоронних структур, бо як можна, щоб заслужених феодалів і господарів життя намагалися заміняти вискочки з плебсу?

Але й прибрати їх відразу не можна. Самі вони не підкоряться, і суспільство може підтримати.

Доводиться займатися дискредитацією.

Чекаємо нових сюжетів. Що добровольці торгують людьми, мародерствують і роблять інші непотребства.

Коли відчують, що народ готовий – можна буде переходити до фінальної частини контрреволюції.

Дописувач: Петр ОЛЕЩУК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Це цілковита правда. Читали Геращенка, про те, що в кожному добровольчому батальйоні має бути військовий прокурор? (Затра скажуть, що й майор з “особого отдєла” потрібен, і загороджувальний загін). Як цікаво він висловився: “Человеку свойственно совершать преступления”. Ось так, ми всі з вами, виявляється, можемо бути злочинцями. Геращенко посилався на діючий закон – міноборони його виступ спростувало, нема такого закону. Виходить, радник міністра внутрішніх справ свідомо зомбує людей? А вже й київський прокурор заявляє, що “Айдар” становить внутрішню загрозу. Жодного чиновника не покарано досі за злочини проти Майдану – зате “назбирали” купу “дезертирів” з числа добровольців-захисників України. Тому, каже очільник міноборони, добровольці мають влитися в регулярну армію. Як це – влитися? Вони ж добровольці, а не солдати-строковики. Кинуть зброю і підуть додому. Може, цього й треба можновладцям? Щоб уже безборонно здати Україну Путіну?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.