Здоров'я

В Україні з’явиться нове державне свято

Новому святу в Україні бути. Українці почнуть святкувати день борщу на державному рівні.

Комітет з гуманітарної та інформаційної політики підтримав проект ухвали про встановлення Дня українського борщу, повідомляє прес-служба комітету.

Нове свято українці відзначатимуть щороку другої суботи вересня.

“У 2021 році Міністерство закордонних справ України подало номінаційне досьє “Культура приготування українського борщу” для включення до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО”, – повідомляють у комітеті.

Господині у захваті від такої ініціативи. Адже кожна українка має свій сімейний рецепт борщу, чи свій власний, який тримає в секреті. Українки вже збирають сотні рецептів борщу, щоб дивувати та радувати родину.

Борщ – улюблена страва для багатьох українців

Причому, у кожної господині приготовлений свій рецепт, розроблений самостійно або який передається в сім’ї з покоління до покоління. Тож можна сміливо діставати бабусин рецепт чи вигадувати нові рецепти. А їх в Україні чимало. Адже українці варять борщ навіть із чорносливом чи сливовим варенням, з рибою та грибами.

Український борщ можна сміливо називати візитною карткою країни. Його не просто дуже люблять їсти у нас, але й встановлюють із цією стравою всілякі рекорди.

Нагадаємо, одного з них було встановлено днями на Дніпропетровщині на фестивалі в селі Очеретувате, що відбувся днями. Новий рекорд України здивував та порадував найбільшою кількістю холодного борщу з карасями.

Ось тільки ціни на борщ не тішать українців. Ціни на продукти у 2022 році різко змінилися порівняно з рівнем грудня 2021 року. Традиційний “борщовий набір” став дорожчим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України