Економіка

В Україні виробники відновлюваних джерел енергії наполягають на підвищенні цін

Виробники відновлюваних джерел енергії наполягають на підвищенні цін на електроенергію

В Україні виробники відновлюваних джерел енергії, яким держава заборгувала за “зеленим” тарифом, наполягають на підвищенні цін на електроенергію.

Про це заявив заступник директора ТОВ “Августа” (група постачальників енергоресурсів Tolk) Олег Наумік, повідомляє ubr.ua.

“Рішення НКРЕКУ щодо підняття тарифу на передачу та диспетчеризацію – до рівня 345,64 та 62,13 грн/МВт відповідно – носить дуже резонансний характер. Через сильно зрослі ціни на електроенергію, які з липня зросли в 2,5 рази, споживачам вкрай важко прийняти таке збільшення та адаптуватися до таких витрат”, – вважає Олег Наумік.

Він також зазначив, що новий тариф не враховує компенсацію у розмірі 20% з державного бюджету, яка передбачається змінами до закону “Про альтернативні джерела енергії”.

Перший етап підвищення тарифів на електроенергію очікується в Україні одразу після закінчення опалювального сезону, тобто вже наступного року.

Також в Україні до виробництва електроенергії залучать енергоблоки атомних електростанцій. Їхнє залучення буде рекордним за останні 5 років.

Зазначимо, як повідомлялося раніше, вже у січні чи лютому 2022 року нашій країні загрожують віялові відключення електроенергії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.