Новини з Австрії

В Тіролі заарештований перевізник нелегальних мігрантів

Тірольські поліцейські заарештували 55-річний турецького перевізника нелегальних мігрантів. За останні шість місяців чоловік зробив сім поїздок з мігрантами з Італії в Німеччину і таким образом незаконо первіз більше 15 осіб різних національностей через кордон. 55-річний давши свідчення.

Легковий автомобіль з німецьким номером 10 жовтня близько 23.20 був зупинений співробітниками поліції Інсбрука під Шенбергом і підданий перевірці. Виявилося, що 55-річний турецький водій машини який проживає в Німеччині , намагався провезти трьох нелегально проживають пакистанських громадян з Італії в Німеччину. Обвинувачений спочатку відмовився від свідчень і був на наступний день заарештований за наказом прокурора Інсбрука.

У минулу п’ятницю був проведений додатковий допит обвинуваченого і він зізнався, що за останні шість місяців зробив сім таких поїздок з Італії в Німеччину та в зворотному напрямку. Він незаконно перевіз через кордон більше 15 чоловік різних національностей. За перевезення він брав з кожної людини близько 300 євро. Він завжди їздив в нічні години і регулярно використовував прикордонний перехід Шарниц / Міттенвальд і перевал Бреннер

Обвинувачений зміг отримати невелику суму готівкою і мобільний телефон, використаний для вчинення злочину.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: APA/LIEBL DANIEL/ZEITUNGSFOTO.AT

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України