В Тіролі заарештований перевізник нелегальних мігрантів

Тірольські поліцейські заарештували 55-річний турецького перевізника нелегальних мігрантів. За останні шість місяців чоловік зробив сім поїздок з мігрантами з Італії в Німеччину і таким образом незаконо первіз більше 15 осіб різних національностей через кордон. 55-річний давши свідчення.

Легковий автомобіль з німецьким номером 10 жовтня близько 23.20 був зупинений співробітниками поліції Інсбрука під Шенбергом і підданий перевірці. Виявилося, що 55-річний турецький водій машини який проживає в Німеччині , намагався провезти трьох нелегально проживають пакистанських громадян з Італії в Німеччину. Обвинувачений спочатку відмовився від свідчень і був на наступний день заарештований за наказом прокурора Інсбрука.

У минулу п’ятницю був проведений додатковий допит обвинуваченого і він зізнався, що за останні шість місяців зробив сім таких поїздок з Італії в Німеччину та в зворотному напрямку. Він незаконно перевіз через кордон більше 15 чоловік різних національностей. За перевезення він брав з кожної людини близько 300 євро. Він завжди їздив в нічні години і регулярно використовував прикордонний перехід Шарниц / Міттенвальд і перевал Бреннер

Обвинувачений зміг отримати невелику суму готівкою і мобільний телефон, використаний для вчинення злочину.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: APA/LIEBL DANIEL/ZEITUNGSFOTO.AT

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh