Українці в Чехії

Один з найпопулярніших гірськолижних курортів Чехії запроваджує гнучкі ціни на квітки Skipass

Один з найпопулярніших гірськолижних курортів Чехії «Шпіндлерув-Млин» (Špindlerův Mlýn) анонсував введення гнучкої системи вартості квитків Skipass. Ціна на них буде змінюватися в залежності від завчасності покупки (чим раніше, тим дешевше), передбачуваної та актуальною завантаженості підйомників.

«На свята і вихідні, коли очікується велика кількість гостей, вартість буде вищою. І навпаки: в непопулярні даті мі маємо намір залучати лижників низькою ціною. Крім того, вона буде динамічно змінюватися протягом дня в залежності від погоди і завантаження підйомників», – розповів директор курорту Рене Гронеш.

Офіційно зимовий сезон розпочнеться 7 грудня. Продаж квитків стартує на початку листопаду. Точну дату керівництво оголосить пізніше. Перші 10 тис. квитків (на весь день) продадуть за 250 крон. Стандартна вартість при покупці онлайн буде починатися від 350 крон. Верхню межу Гронеш не назвавши.

Вартість Skipass в касах буде вище, ніж в інтернет-магазині www.gopass.cz. У минулому році ліжники платили за квиток на цілий день 1000 крон в касі, 890 крон в автоматі самообслуговування і 820 крон при покупці онлайн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України