Авторські статті

В столиці біля Бабиного Яру диверсанти розстріляли родину з трьома дітьми

Дівчинку назвали Поліною. Вона жила в Києві, четвертий рік навчалася в школі No24, а вчора була вбита російськими саботажниками.

Як повідомив секретар Київради Володимир Бондаренко у Facebook

Пряма мова Бондаренка: “Її звали Поліна. Вона вчилась у 4-му класі школи № 24 Києва. Сьогодні зранку (26 лютого – ред.) на Теліги її та батьків розстріляла російська ДРГ”.

Деталі: Батьки та Поліна загинули. Ще одна дівчинка у реанімації КМКЛ № 17, а хлопчик – в Охматдиті.

Володмир В’ятрович додав, що група диверсантів вбила всю родину з трьома дітьми. Поліну та її батьків застрелили. Її сестра отримала важке поранення та була доставлена до лікарні немає. 17-го, її брат зараз знаходиться в Охматдиті. Сталося це на вулиці Олени Теліги, біля Бабиного Яру, де 80 років тому злі нацики вбивали цілі родини з маленькими дітьми.

З першого дня нападу невірних на Україну російські воєнні злочинці вбивають наших дітей, обстрілюючи лікарню Охматдиту, обстріляли дитячі будинки та житлові райони ракетними системами Град, розкидаючи міну, замаскова людей на вулицях, як сталося у Поліни.

Весь світ має це знати. Путіну зі своїми орхідеями байдуже на наші погляди, вік чи стать. Вони вбивають нас, бо ми вільна нація. Це війна за наше життя і свободу, – доповнив В’ятрович.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України