Війна РФ проти України

Харків вистояв – Володимир Тимошко

Вчора в Харкові велися вуличні бої з фашистськими банд-формуваннями. Збройні сили України, Національна гвардія, поліція та територіальна оборона зачистили місто від непроханих гостей.

Вчорашній день був дуже важким для цивільного населення. Більшу частину доби люди провели в укриттях. Нелегко було і військовим, і правоохоронцям. Місто обстрілювалося з кількох точок. На вулицях велися бої з агресором, клопоту додали ще й чисельні диверсійні групи, які намагалися укріпитися в Харкові.

Це їм не вдалося. За словами начальника поліцейського главку Володимира Тимошка, харків’яни чинили шалений опір.

 Доблесні Збройні сили України, Національна гвардія, поліція, тероборона не залишили ворогу жодного шансу закріпити свої позиції у місті.

Начальник ГУНП в Харківській області подякував особовому складу за чітку і злагоджену роботу у виконанні бойових завдань.

– Я вдячний кожному харківському поліцейському за сьогоднішній вільний Харків. Я ціную те, що наші військові, нацгвардійці, поліція сьогодні зробили для харків’ян, – звернувся Володимир Тимошко до особового складу поліції. – Харків наш! Так було, є, і буде!

Харківська поліція закликає харків’ян не панікувати, інформувати поліцію про підозрілих осіб, надавати посильну допомогу українській армії і обов’язково вірити в нашу Перемогу. Поліція  зі зброєю в руках і надалі боронитиме місто, забезпечуючи порядок і безпеку харків’ян.

Слава Україні! Тримаймо стрій! 

#stoprussia

Відділ комунікації поліції Харківської області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України