Новини з Австрії

В австрійському містечку сталася масова бійка між відпочивальниками: троє постраждали

У бійці з використанням ударів руками, ногами і лижними черевиками брали участь п’ять датчан і троє німців. Троє німців отримали поранення, один серйозні.

Троє людей дістали поранення, включно із серйозними, внаслідок сутички між п’ятьма відпочивальниками з Данії та трьома з Німеччини на гірськолижному курорті Шладмінг у Верхній Штирії. Бійка сталася перед баром близько 19:50, коли датчанин (25 років) ударив німця (36 років) по голові, а людину, яка впала на землю, бив лижним черевиком по голові. Датчанина заарештували, повідомила поліція в середу.

Відпочивальники спочатку вступили в словесну перепалку, перш ніж датчанин накинувся на 36-річного німця. Повідомляється, що 28-річний датчанин також ударив цього німця лижними черевиками, коли той проходив повз. Він отримав серйозні травми. Не піклуючись про потерпілого, датчани пішли. Після надання першої допомоги німця доправили до місцевої лікарні.

28-річного данця також звинувачують і в тому, що він завдав кілька ударів іншому німцеві (24 роки). Повідомляється, що ще один датчанин злегка поранив ударами 37-річного німця. Обох постраждалих також доправили в лікарню Шладмінга з легкими травмами.

Головного злочинця затримали після нетривалих пошуків і доставили в поліцію Леобена. На двох інших скандинавів заведено справу. Повідомляється, що 28-річний і другий 25-річний датчанин перебувають на волі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України