Новини з Австрії

17 юнаків у Відні протягом місяців гвалтували дванадцятирічну дівчинку, більшість з них – емігранти

Поліція столиці Австрії розслідує підозру в серйозному сексуальному насильстві над неповнолітніми щодо 17 підозрюваних.

Повідомляється, що дванадцятирічна дитина стала жертвою численних групових зґвалтувань у Відні. Ймовірні злочинці здебільшого мають турецьке та болгарське міграційне минуле. Деяким із підозрюваних лише 13 років.

Повідомляють, що вони скоїли кілька групових зґвалтувань дівчинки, зокрема на парковці, у квартирі та на сходовій клітці, в яких, як повідомляють, були замішані до восьми злочинців. Ці дії були зняті на відео, і жертву шантажували цим.

Як повідомили в поліції, дівчинка зізналася матері в жовтні 2023 року. Дівчинку примусив до сексуальних дій її перший хлопець, після чого її “передавали як трофей” серед його друзів, ідеться у звіті. Повідомляється, що дівчинка довгий час приховувала від батьків жорстокі напади через сором і страх.

Повідомляється, що підозрювані з’явилися в поліцейську дільницю для допиту в четвер уранці. Як підтвердили АПА в четвер увечері в прокуратурі Відня, влада веде розслідування стосовно 16 обвинувачених за підозрою в серйозному сексуальному насильстві над неповнолітніми й одного обвинуваченого за підозрою в зґвалтуванні.

Поліція підтвердила, що рано вранці за кількома житловими адресами у Відні відбулися обшуки. За словами прес-секретаря поліції Юлії Шик, дії поліції були пов’язані з “розслідуванням справи про серйозне сексуальне насильство над неповнолітньою жертвою”. Жодних додаткових деталей вона не повідомила, пославшись на захист потерпілих. За словами прессекретарки, підозрюваним від 13 до 17 років.

Розслідування тільки починається. Про це повідомила в четвер увечері Ніна Буссек із прокуратури Відня. Наразі прокуратура чекає протоколів допитів. У будь-якому разі, обвинувачені молоді люди поки що перебувають на волі. Тепер їм загрожує “всього” п’ять років позбавлення волі замість десяти, оскільки вони підпадають під ювенальне кримінальне законодавство.

Лише понад два роки тому смерть Леоні (13) вразила всю Австрію. Троє афганців віком від 19 до 23 років напередодні ввечері підмішали в напій дівчини не менше шести таблеток екстазі, а потім зґвалтували свою беззахисну жертву.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України