Право

Енергоатом: Повідомлення в ЗМІ про зупинення роботи українських атомних енергоблоків – фейк

У мережі повідомили про зупинення роботи українських атомних енергоблоків: термінова заява "Енергоатому"

На тлі складної ситуації в країні, в мережі розповсюджують різні фейки, щоб дестабілізувати ситуацію та посіяти паніку серед українців. Так, в “Енергоатомі” спростовують чергову поширену інформацію про зупинення роботи українських атомних енергоблоків.

Так, деякі ЗМІ поширили помилкову інформацію про нібито зупинення роботи українських атомних енергоблоків.

“Сьогодні, як і раніше, всі 9 енергоблоків вітчизняних атомних електростанцій, розташованих на підконтрольній Україні території, працюють на максимальній потужності”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що після масованого ракетного удару РФ по Україні в енергосистемі країни через пошкодження знизилася частота. Як результат – на Рівненській, Южноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацював аварійний захист.

Нагадаємо, днями гендиректор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі зустрівся в Москві з директором “Росатому” Олексієм Ліхачовим і обговорив питання створення захисної зони навколо окупованої російськими військами української ЗАЕС.

На Запорізькій атомній станції критична та тривожна ситуація. Російські загарбники з кожним днем посилюють тиск на співробітників АЕС, знущаються з них, сподіваючись що змусять їх піти на співпрацю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України