Авторські статті

В Росії починається бунт українських “біженців”

  Неприємний сюрприз отримали ті українські громадяни, які кинулися рятуватися від “київської влади” у Російській Федерації. Виявилося, що їх там ніхто не чекає, забезпечувати їжею і дахом “забесплатно” не збираються, а місцеві жителі їм не дуже раді.

Скандал, що просочився навіть в підцензурні російські ЗМІ, розгорівся під Волгоградом в таборі біженців з України після того, як одна з “жертв хунти” демонстративно жбурнула на підлогу тарілку з безкоштовним обідом – котлетою і пюре, повідомляє Joinfo.ua з посиланням на росЗМІ.

Жінка заявила, що якість котлети її не влаштовує, а пюре не підійшло за наявністю в ньому коров’ячого молока, на яке у неї алергія.

“Біженці від хунти” умовами проживання в Росії, куди вони так прагнули, тепер зовсім незадоволені. Виявилося, що з розпростертими обіймами їх там приймати не збираються. Постачанняя продуктів і фінансів від спонсорів значно збідніли, а виходити на роботу біженці не збираються.

«А куди я піду працювати з дітьми? Вони захворіли – мені потрібно за ними доглядати. Чоловік приїхав з Донбасу, побув трохи, а зараз знову збирається на війну. Навіть не знаю, як ми будемо виживати без нього », – скаржиться одна з них.

“Нас постійно” кидають “, – скаржиться інша.  Мій чоловік кілька разів влаштовувався, і йому не заплатили, або пропонують занадто маленьку зарплату. Та ніхто особливо і не хоче нас, біженців, брати на офіційну роботу, хоча у нас всі документи в порядку “.

“Нас ненавидять, – ображається третя – Коли ми приходимо в соціальний захист за допомогою, нам прямим текстом кажуть:” Ви безкоштовно живете і їсте. Що вам ще потрібно? Ідіть працювати! “А в інтернеті після того випадку з розбитою тарілкою я навіть читала, що наш туристичний комплекс пропонували підпалити. Але хіба ми винні, що у нас війна і нам просто нікуди їхати?”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Я думаю беженцам надо идти на работу и не ждать подачек. Иждевенцев никто и нигде не любит и не ждёт.

  2. Ксенії
    Українохристияни і москвинохристияни є братами і сестрами у Христі та
    радіють , що так все добре один у одного складається в Україні і на Московщині

  3. Что за бред!!! Даже если и есть одна такая недовольная, то до бунта еще далеко. Можно подумать, что если бы такая же дамочка устроила скандал по поводу котлеты в одном из приютов на территории Украины, там поднялся бы бунт! или может на территории Украины всем беженцам рады в отделах соцзащиты, хорошо воспринимают тех, кто не хочет устраиваться на работу, и им просто таки раздают направо и налево деньги в неограниченных количествах!
    Я уехала с детьми в Ростов потому, что в то время это была единственная безопасная дорога. У нас здесь никого из родных и близких, но нас хорошо приняли местные жители. Хозяин арендуемой квартиры сделал регистрацию, детей взяли в школу, и мне место работы нашлось даже не смотря на то, что я была в положении. На работе получила все выплаты по больничному листу. Соседи манеж для малыша отдали бесплатно. Три упаковки памперсов и 10 банок детского питания подарили от благотворительной организации. Я уже не говорю о мешке ползунков и распашонок, собранных местными жителями. Пустьне новых, но в очень приличном состоянии. Буквально вчера получили еще две упаковки памперсов и большой набор моющих средств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.